Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

5 hours ago, klimt said:

Za beyonce: Na donjem snimku ono što se uglavnom vrti u prvom setu. Sve sa novog albuma koji je sasvim ok.

 

 

hvala, klimte :)

 

 

Link to comment

Da li je neko skorije gledao GS ili slusao zive snimke? Vredi li otici na koncert? U kraju su sledece nedelje. Iako veoma postujem rad HG, nisam onaj koji se klanja na pomen njegovog imena.

 

image.jpg

 

Jedna od davnih zelja u komsiluku. Ovu gospodu ne treba propustiti. The Builders and the butchers

 

ba83ec7778.jpg

Link to comment

Mada mi je neutemeljena ova ideja o elektronici kao world music-u sada, posto je slusa ceo svet jer ima univerzalni jezik. To isto moze da se kaze i za rnr kasnih 60-ih koji je bio rasprostranjeniji i prihvatljiviji nego elektronika danas, pa ga niko nije nazivao world musicom jer ga slusa celi svet.

World music je pre svega muzicki zanr, koji je postojao naravno i pre 80-e, samo sto nije imao ime, i to nema veze sa sa time koliko se slusa.

 

Nego, kakva je sema ispala sa ring ring, jer vidim da se ovaj nastup pominje i na toj frekvenciji.

Kad smo vec kod konceraza i Ring Ringa, preporuka za subotu, duo Ken Vandermark-Pal Nilsen Lav u SKC-u

Link to comment

^^ ring ring: kad sam objavio da dolaze javio se bojan i pitao što mu nisam ponudio za rr. nisam jer mi rr nije ni pao na pamet. onda smo se dogovorili da ga najavljuje kao off program svog festa i stoga sam pomerio satnicu da mogu ljudi da stignu sa rr-a tako da igralom počinju u 22:30, a dirtmusic od 23:30.

Link to comment

ako na dm misliš, trebalo bi da sutra okačim večerašnji koncert u sofiji. ili, još bolje, idi na fb, nađi alarma punk jazz stranicu i prati šta se dešava.

Link to comment
4 hours ago, wayfaring stranger said:

Moze li snimak Igraloma?

jedino da ih uslikam. nemam čime, jbg

3 hours ago, Apollo Creed said:

Bad da obezbedi neki live stream da se ne cimamo bzvz do Grada...:fantom:

hehe, jednog lepog dana, a možda i pre ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...