Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

16 hours ago, beyoncé said:

bilo dobro sinoć uprkos lošem zvuku

nadam se da su najavljeni koncerti u gradu planirani u bašti

ajbg... baš me zanima gde si stajala? svaki put kad sam se promuvao do između šanka i tonca zvuk je bio perfektan. samo treba lakat levo-desno i nađeš se napred gde se sve lepo čuje. znam, obeshrabri se čovek kad vidi da je skoro knap do bine, ali uvek može da se promuva.

ništa nije u bašti. najverovatnije i neće biti jer sam tamo imao king khan & the shrines pre 3 godine i 100-njak ljudi je stajalo iza ograde posmatrajući koncert sa ulice za dž.

 

 

Link to comment

meni je jedino sranje kod tih sakersa, sem cinjenice da nisam bio, saznanje kolko je proslo od proslog certa.

mator sam jebiga, a sta tek bmfbp da kaze :(

Edited by ToniAdams
Link to comment
23 hours ago, bad music for bad people said:

ajbg... baš me zanima gde si stajala? svaki put kad sam se promuvao do između šanka i tonca zvuk je bio perfektan. samo treba lakat levo-desno i nađeš se napred gde se sve lepo čuje. znam, obeshrabri se čovek kad vidi da je skoro knap do bine, ali uvek može da se promuva.

ništa nije u bašti. najverovatnije i neće biti jer sam tamo imao king khan & the shrines pre 3 godine i 100-njak ljudi je stajalo iza ograde posmatrajući koncert sa ulice za dž.

 

 

ma nisam od onih zvučnih pefekcionista što na svakom koncertu drve o zvuku, niti je to bila kritika, samo uobičajeni rant o gradu kao takvom

bila sam i napred i pozadi, pozadi mi se činilo bolje, nebitno, sakersi su pokidali i bilo je super

bila sam i tada na KK i sad se pitam da li su pravi ljudi ostali sa pogrešne strane zida pošto su ovi unutra reagovali ko podgrejani leš na onakve shrines

kada si već na vezi, detroit cobras su trenutno u evropi (doduše, nigde blizu), kakve su šanse za njih?

Link to comment
On 3/8/2018 at 16:26, alamo said:

Isti promoter je dogovorio koncert i u Beogradu, ne znam zašto nije bio na rasporedu već ovog proleća, ali će sigurno biti u nekom trenutku. Verovatno do kraja godine. Mada se pričalo i o tome da će biti na Exitu, ali to će znati neko sa boljim izvorom od mene.

 

Zaboravih se zahvaliti na ovoj informaciji.

Kad sam već ovde - kako stoje stvari sa Charlotte Gainsbourg? Da li je ona i dalje van bilo kakvog realnog domašaja?

Link to comment
4 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Kad sam već ovde - kako stoje stvari sa Charlotte Gainsbourg? Da li je ona i dalje van bilo kakvog realnog domašaja?

Naprotiv, meni je u par filmova izgledala kao baš raspoložena za saradnju.

Link to comment

Zna Ras, kuka stara ;)
Pre milion godina (kada je exforumaš bio urednik muzičkog programa Miksera) CG je bila >20k. Sada je to samo još više, znači može neko ko je na budžetu ili neko od lopovapromotera. Ništa nije nemoguće ovde, evo ovih dana svi su se rastrčali ako potencijalnog koncerta Pola Velera, par nedelja pre oko Džeka Vajta. I tako ukrug...

Link to comment
On 4/11/2018 at 9:57, beyoncé said:

ma nisam od onih zvučnih pefekcionista što na svakom koncertu drve o zvuku, niti je to bila kritika, samo uobičajeni rant o gradu kao takvom

bila sam i napred i pozadi, pozadi mi se činilo bolje, nebitno, sakersi su pokidali i bilo je super

 

bila sam i tada na KK i sad se pitam da li su pravi ljudi ostali sa pogrešne strane zida pošto su ovi unutra reagovali ko podgrejani leš na onakve shrines

 

kada si već na vezi, detroit cobras su trenutno u evropi (doduše, nigde blizu), kakve su šanse za njih?

 

samo kratko:

napred je bilo bolje na ss.

kk: u prvim redovima je bilo baš dobro, a pozadi kita jer su zvučnike spustila na zemlju, a ne u visini bine da se i tamo čuje kako valja. ne znam, možda na kraju ipak oba boogaloo dana kod njih uradim u bašti. javim svakako kad uspem.

 

radim na kobrama ako se neko od govnara kolega ne doseti da ukrade, ali za to će da padne berba ušiju.

 

nego, u nedelju imam the bonnevilles, severnoirski garage/blues duo. 4 albuma, 2 poslednja za alive records, ko se na to loži zna odmah o čemu se radi.

https://www.facebook.com/events/718606998528453/

 

evo snimka koncerta sinoć u sofiji:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...