Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koncerti

Featured Replies

moses.jpg

moses + akustika recital centra: tick and tick. neodoljivo. valjda nece razocarati.

 

 

  • Replies 10.6k
  • Views 928k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kakvi su to ljudi...   posle bg koncerta u areni mislim 2011 sam prisao 3D-ju i rekao mu da imam divnu drugaricu koja boluje od teske depresije i da veceras nije mogla da bude tu da ih vidi.

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Massive Attack sinoć posećeni i pronađeni veličanstveni, kao i uvek! Imao sam dvojbu da li da se cimam do Bristola, ali nakon noćašnjeg iskustva, gorko bi zažalio da nisam. Jer uvek je najbolje kući

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Oasis na Wembliju, u sredu. U nekim momentima je izgledalo da će se stadion raspolutiti na pola - 80k ljudi koji dva sata, ni jedne sekunde ne staju sa horskim pevanjem, skakanjem, grljenjem i nekom g

Posted Images

The Myrrors + JuJu Hands večeras u Elektropioniru, karte na ulazu 700rsd. Prvi buking Pomorandže, verovatno najmlađeg promotera u Beogradu.

20.30 Ulaz 

21.00 JuJu Hands
22.00 The Myrrors
 

 

 

moses.jpg&key=4ccfb5a2b528ab9df08519def93044a2b2086479b55f20c92afbb8300cf4f1c4
moses + akustika recital centra: tick and tick. neodoljivo. valjda nece razocarati.
 
 

Aaaaaaaaaaaa!!!
Piši utiske posle
10 hours ago, maheem said:

Aaaaaaaaaaaa!!!
Piši utiske posle

 

hahah, ma ni u najboljim trenucima reci nisu moj omiljeni medij ali probacu koliko-toliko i ukratko da opisem. oh, man. i think you would've liked it! i really think:) tako da preporuka za kad naleti u tvoju zonu. nije bilo razocarenja, moses zvuci i vokalno je snazan (+nezan) kao i na snimcima. nema vadjenja na produkciju - the guy can sing. beautifully.

 

otvorio je sa quarrel (predivnoca. razradio ju je i razvukao do te mere da nas je u stratu poveo na pravi trip. zapravo svaku stvar je razradjivao, rasclanjivao i interpretirao jebeno strastveno. he loves what he does and he does it well!). usledio sa make out in my car (<3), zatim everlasting sigh... (kakav ritam! to je bilo super doziveti uzivo. mislim da snimak tesko moze da docara kako je uspeo u tome da gotovo komplet sala pulsira - ili je barem meni gore u golubarniku imalo taj efekat, hahah, pa je mozda i zbog toga;)). naravno slede doomeddon't bother calling, lonely world... jedva nesto protkano nesavrsenostima zive svirke, al ako se mene pita, upravo je dodalo malo grit-a. prava doza:)

 

zavrsetak, na bis, je pripalo coveru amy winehouse: i heard love is blind. (priznajem, nikada nisam podrobnije slusala amy ali ovo je bilo: sofuckingbeautiful.)

 

(nadjoh snimak iz londona 16te da donekle docara, mada nije isto. btw, za divno cudo, koliko sam uspela da vidim gotovo da niko nije fotkao i snimao tokom koncerta (aleluja!) pa verovatno zbog toga nisam uspela da pronadjem neki snimak od prekjuce)

 

Spoiler

 

 

i naravno, poslednja pesma: plastic:) koja je vec mozda na granici da sklizne u klise ali meni, bez obzira, veoma intimna i draga. 

 

 

 

Moguće je da je pulsiralo sve, ta sala ima predobru akustiku.

15 minutes ago, Indy said:

Moguće je da je pulsiralo sve, ta sala ima predobru akustiku.

 

istina! cuje se svaki sum i sapat sa scene. eto i skroz gore u pretposlednjem redu;) zaista su majstorski izveli elisabeth murdoch hall.  (ma i komplet zgradu:)

8 hours ago, roksi said:

 

hahah, ma ni u najboljim trenucima reci nisu moj omiljeni medij ali probacu koliko-toliko i ukratko da opisem. oh, man. i think you would've liked it! i really think:) tako da preporuka za kad naleti u tvoju zonu. nije bilo razocarenja, moses zvuci i vokalno je snazan (+nezan) kao i na snimcima. nema vadjenja na produkciju - the guy can sing. beautifully.

 

otvorio je sa quarrel (predivnoca. razradio ju je i razvukao do te mere da nas je u stratu poveo na pravi trip. zapravo svaku stvar je razradjivao, rasclanjivao i interpretirao jebeno strastveno. he loves what he does and he does it well!). usledio sa make out in my car (<3), zatim everlasting sigh... (kakav ritam! to je bilo super doziveti uzivo. mislim da snimak tesko moze da docara kako je uspeo u tome da gotovo komplet sala pulsira - ili je barem meni gore u golubarniku imalo taj efekat, hahah, pa je mozda i zbog toga;)). naravno slede doomeddon't bother calling, lonely world... jedva nesto protkano nesavrsenostima zive svirke, al ako se mene pita, upravo je dodalo malo grit-a. prava doza:)

 

zavrsetak, na bis, je pripalo coveru amy winehouse: i heard love is blind. (priznajem, nikada nisam podrobnije slusala amy ali ovo je bilo: sofuckingbeautiful.)

 

(nadjoh snimak iz londona 16te da donekle docara, mada nije isto. btw, za divno cudo, koliko sam uspela da vidim gotovo da niko nije fotkao i snimao tokom koncerta (aleluja!) pa verovatno zbog toga nisam uspela da pronadjem neki snimak od prekjuce)

 

  Reveal hidden contents

 

 

i naravno, poslednja pesma: plastic:) koja je vec mozda na granici da sklizne u klise ali meni, bez obzira, veoma intimna i draga. 

 

 

 

 

:wub: obožavam te
hvala na izveštaju, drago mi je da si uživala. ja ću pokušati da ga upecam živog u avgustu

4 hours ago, maheem said:

 

:wub: obožavam te
hvala na izveštaju, drago mi je da si uživala. ja ću pokušati da ga upecam živog u avgustu

 

o you:) hahah right back at ya! but please don't you blame me if it doesn't live up to my hype ;p <3

6766_Slider_1200_MMJazz.png

 

Elektropionir je u onom džumbusu kafea i klubova u Cetinjskoj...

12 hours ago, ljakse said:

 

večeras

 

Bilo fino :12_slight_smile:. Ali, ne može u Beogradu nešto da počne u neko približno vreme, pa to ti je...

Edited by notenoughreasonsforclaire

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.