Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Sludge Factory said:

The Kills bili divni predivni sinoc! Kraljica i kralj! 

 

 

 

Jel bilo raje? Nisam dobacio do njih-junoši se spavalo? 

Nije mi se svidela cifra na yu grupi. 

 

Link to comment
4 hours ago, Sludge Factory said:

The Kills bili divni predivni sinoc! Kraljica i kralj! 

 

 

 

Jel svirali Good One sa prvog albuma?

Edited by ultra plasticni
Link to comment
2 hours ago, steins said:

 

Jel bilo raje? Nisam dobacio do njih-junoši se spavalo? 

Nije mi se svidela cifra na yu grupi. 

 

 

Pa ispalo je na kraju pristojno, mada sam se i ja zabrinuo u prvom trenutku da li ce biti naroda, ali prikupili su se. Bio sam dosta blizu bine pa ne mogu bas da tvrdim koliko je bilo ljudi, ali solidna je atmosfera bila. Njih dvoje imaju dobru hemiju i lepu energiju salju sa bine. Dopala se svirka i nekima koji nisu fanovi. I da, bubnjar je isto pokido. 

 

1 hour ago, ultra plasticni said:

 

Jel svirali Good One sa prvog albuma?

 

To je sa drugog albuma :tongue: 

 

Nisu. sa prvog su svirali kissy kissy i monkey 23. Hmm, eksli, sa drugog nisu nista svirali. A ja sam bas zeleo da sviraju No Wow. 

Link to comment
50 minutes ago, Plajvi said:

Alice in Chains u Budimpesti preksinoc... Reci nemam kakva jebacina. 

 

Kolega :D 

 

Bilo do jaja! Osim sto su mogli da puste ozvucenje glasnije i sto se Vilijamov vokal slabije cuo. A steta jer je covek pevao izuvao, nije se stedeo. 

 

Gde si stajao? Mi bili posred, na nekih 10-15m od bine. 

Link to comment

Bili smo malo pozadi, isla drugarica pa se usrala da ne upadne u sutku. :D Nisam hteo da gledam setlist sa turneje, jebeno sam se sokirao kad su poceli sa Bleed the Freak i kad su odradili Heaven Beside You, potpuno neocekivano vristao sam kao devojcica. :D Cini mi se da je prvih par pesama (Check my brain i Again bio malo tisi zvuk, a onda je eksplodiralo sa Them Bones i Dam That River, posle nisu vadili. :D Highlight onaj momenat na Nutshellu kad nam je dao stih. :) Man in the Box i Rooster, uhhh goosebumps. Veceras mi se tek vratio glas.

Ove nove™ pesme (sa zadnja 3 albuma) zvuce predrkano, pogotovo Stone, vrat sam polomio maltene. The One You Know mi zvucala malo sterilno studijska, ali uzivo je bas bilo sjajno. :Hail:Bio sam na Jamiroquai/Parov Stelar u Atini pre dve nedelje, ova dva koncerta su uz Korn na Exitu 09 ubedljivo najveci seks ikada, ne mogu sebi da dodjem i dalje, overwhelming. Koliko su ovi ljudi usvirani, kakva muda, kakva emocija, kakav groove, neponovljivo, ostvarenje snova. :) Bila drugarica u Zagrebu par dana ranije, isto se provela bogovski, nema zajebancije s AIC, klasa je vecna. :D 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...