Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

20 minutes ago, bad music for bad people said:

 

nego, u nedelju imam the bonnevilles, severnoirski garage/blues duo. 4 albuma, 2 poslednja za alive records, ko se na to loži zna odmah o čemu se radi.

https://www.facebook.com/events/718606998528453/

 

evo snimka koncerta sinoć u sofiji:

 

 

Nisam nešto preslušavao:fantom:, al dolazim na ovo.

Sve te Alive bandove treba gledati, ne mogu da omaše uživo...

Link to comment
On 4/13/2018 at 10:28, Apollo Creed said:

 

Nisam nešto preslušavao:fantom:, al dolazim na ovo.

Sve te Alive bandove treba gledati, ne mogu da omaše uživo...

to je to!

vrata 21, koncert od 22. karta džabe - 500 din

Link to comment

1torpd.jpg

 

Odem danas do shefa sa pitanjem da 30.4. radim prvu smenu kako bih mogao na koncert. Pita me covek koji koncert i gde? Kazem mu gde i on mi objasni kakvo je mesto, kaze tu staje jako malo ljudi, kupi kartu sto pre, pita kakva je muzika, pustim mu, kaze pa ovo je dobro, blues rock itd. Ispostavi se da voli klasican juznjacki rock. Pitam moze li prva smena, kaze kada je koncert u pitanju, imas slobodan dan. Hvala shefe.

Jedini koncert LSS u Nemackoj. Rdjavi, ako imas sta da porucis Wilkesu, javi na vreme.

Link to comment

Iksplojtid su ocekivano izuli, ali nikad necu razumeti zasto usporavaju sve brze stvari. To su radili i na Egsitu 2010, sto ce potvrditi i debeli Toni, ako mu pamcenje nije izvetrelo od starosti i opceg kretenluka. Znaci, ladno su u istom tempu odsvirali Dead cities, Alternatives, Cop cars, Army life, SPG, Punk's not dead i ko zna sta jos. Ja se zajebavam s kumom da bi Marki Ramon sve to odsvirao u osminama. Jbg, kapiram da im je tako najjednostavnije, ali ipak to nije to. Ni starost nije opravdanje. Ali ako izuzmemo to, zvucali su vrhunski. Dobar zvuk (mada je toncu trebalo nekoliko pesama da ga namesti), energija, preciznost. I odsvirani skoro svi najveci hitovi. Sve u svemu, odlicna svirka, dobrih sat i pol postenog prasenja. Akobogda pozive jos koju godinu, da ih vidimo bar jos jednom.

Link to comment
8 hours ago, wayfaring stranger said:

Jesam, u Bremen. Prenecu pozdrave. Ima li kakva zanimljiva prica sa Wilkesom iz Srbije?

srećno tamo :)

 

 

Link to comment

41683856072_ee32de69fa_z.jpg?w=768&ssl=1

 

Ulaznice Pub Brod i KC Grad

Trodnevna karta do 15. maja: 3400
15. maj – 13. jun: 4000
14. jun: 4500

Prvi dan:
Do 15. maja: 1200
15. maj – 13. jun: 1400
14. jun: 1600

Drugi dan:
Do 15. maja: 1600
15. maj – 14. jun: 1800
16. jun: 2000

Treći dan:
Do 15. maja: 1200
15. maj – 15. jun: 1400
16. jun: 1600

BAD MUSIC Boogaloo #2 FB event
BAD MUSIC Boogaloo #2 treći dan FB event

https://badmusicforbadpeople.com/bad-music-boogaloo-2/

Link to comment
On Thursday, April 26, 2018 at 15:05, bad music for bad people said:

pozdravi džejdija

 

Pozdravio i JD tebe. Itekako se seca koncerta u Srbiji. Pitao me je da li je moguce da je proslo vec godinu dana od koncerta. Rekao je da bi se ponovo vratio da svira u Srbiji i da mu posaljes mail.

Inace konecert potpuno drugaciji od onog u Bgu. Poceli su akusticno u rockabilly stilu, nastavili sa elektrikom mada nije bio ni deo energije iz Bga. U publici oko 70 ljudi. Jako dobar koncert. Novi gitarista. Ostali iz BG postave. I kontrabasista se  seca koncerta u BGu. Kaze da im je bilo odlicno. Svirali sat i po sa sve bisevima. Klub je jako mali, ali je zvuk odli an. 

Ne dozvoljava mi da ovo izbrisem > tockabilky

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...