Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

ne znam, vise bi me umirilo saznanje da je barem bilo kakva kombinatorika na delu, poput ove koju sam pomenuo, prajd za navijace, nego da se sada u ovo ulazi zato sto postoji u vlasti uticajna klika sa pravnog koja to gura bez ikakvog obaziranja na konsekvence koje to moze da proizvede.u suprotnom ovo ce samo dodatno osiliti huligansku bagru. a prajd je blizu, i ove godine traje 7 dana, od 30 septembra do 7 oktobra, sa gomilom dogadajaja po gradu. tu stvarno moze biti mrtvih, cak i nezavisno od alkatraza i ultrasa i ostalih govana. dovoljno je da se 3 celavca sa vozdovca ustreme na nekog koga osacuju kao pedera pa da se desi tragedija, i za to uopste ne treba parada na ulicama.

Link to comment
ne znam, vise bi me umirilo saznanje da je barem bilo kakva kombinatorika na delu, poput ove koju sam pomenuo, prajd za navijace, nego da se sada u ovo ulazi zato sto postoji u vlasti uticajna klika sa pravnog koja to gura bez ikakvog obaziranja na konsekvence koje to moze da proizvede.
gazzo, najiskrenije, mislim da celu stvar preterano mistifikujes. dinamika na pravnom je sasvim drugacija od one koja se ovde slika, mikrodinamika medju sns-ovcima na pravnom jos vise se razlikuje od ovih ovde pretpostavki ...
Link to comment

ne znam ja nista o tome, nego se ovde provlaci ta teza selakovic-antic, da tako krecu da ljuljaju sistem. ono sto sam siguran je da ne treba potceniti tajming i sinhronitet. odjednom je slucaj dignut. zasto bas sada? zasto bas sada film ovog retarda koji je dobio pare od nekoga na pravnom? zasto je sada podgrejana izjava pandura koja je jednom odbacena...ne verujem da bi to tek tako islo.... nije paranoja i nije teorija zavere, nego se doima da neko radi, i to ne samo porodice optuzenih...

Link to comment
I meni je sad Alkatraz pao napamet. To zaista baca drugačije svetlo na Dačijevu izjavu.
... ideees.Slucaj Taton je pre svega ideoloski. Imas jasnu situaciju (sa predumisljajem poneli palice i prebili coveka na smrt) i ideolosku prizmu kroz koju se sve prelama (Francuz, Srbin, rezim koji se uvlaci zapadu) dakle sve je bitnije od cina samog ubistva i konsekvenci koje iz toga proizilaze.Meni je tesko da drugacije shvatim Dacicevu "hitnost" sem kao ulizivanje jednoj ideologiji koja je ocigledno ponovo krenula da jaca. Edited by CowBoy
Link to comment

Ljudi, setite se da je ovaj ološ378519_21-5.jpgod starta mandata pokušavao da ukine specijalni sud. Nije uspeo u tome isključivo zahvaljujući Evropi.Otkud čuđenje što aktuelni ološ hoće da obori presudu protiv "naše dece"?

Link to comment
gazzo, najiskrenije, mislim da celu stvar preterano mistifikujes. dinamika na pravnom je sasvim drugacija od one koja se ovde slika, mikrodinamika medju sns-ovcima na pravnom jos vise se razlikuje od ovih ovde pretpostavki ...
Kol'ko znam, pp-ovi još nisu zabranjeni :naughty:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...