Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

ne zivim u srbiji vec duzi vremenski period, ne da sam odsutan 'ovih nedelja'. potpuno ti verujem da su beogradjani potreseni ovim sto se desilo pa shodno tome i sustinski reaguju, nisam to ni sporio.nisam uopste mislio na sliku u svet.
taj deo sa slikom i nije bio replika na tvoj post. mene je samo interesovalo da li si (bez obzira na to sto ne zivis ovde) bio ili ne fizicki prisutan u bgd ovih nedelja. hvala sto si pojasnio da nisi. edit: ono sto ti zelis da ti se pojasni smatram nevaznim. odnosno - uopste me ne zanima da li je premlacivanje namrtvo turiste (ili ma kog neduznog coveka) koji je dosao na sportski mec u sred bela dana u sred centra grada ucestala pojava u svetu/evropi/galaksiji. to nije nesto sa cim zelim da zivim i to nije nesto sto je normalno. sustina je u tome! Edited by PointTaken
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Jucerasnji festival nesikrenosti i blentavosti niko nikada nece premasiti, sve i da danas licno Djilas dodje da odrzi govor u kom ce izgovoriti najopstije mesto ikad upotrebljeno. Gorcine, sve oci i usi su uprte u tebe!!

Link to comment

ne mogu da dođem danas. daleko mi i skupo, a i imam obaveze večeras. svoju sliku u svet šaljem samo putem facebook-a i ovog foruma. MP, šta je bilo juče? ti bio?

Link to comment

Garant sam bio!Bili studenti, zabrinuti... Fezbuk aktivizam i produzena sa mlekom. Jedina svetla tacka, koliko sam vido na TV bio neki ludi Hranislav koji se seko i pravio Blood 4 Blood performans.

Link to comment
ne brinite miletic je najavio najmanje 20 govornika, mozete i oko 7 uvece da navratite po svemu sudeci:)
20 govornika!?Toliko njih ima nesto pametno da kaze i to u radno vreme :isuse: @111qqqNije mi jasno zasto ti smetaju Tasovac i Beogradski Sindikat?
Link to comment
pa ne gresis nista, o tome pisemo ovde - da nije tacno da se ovo desava svuda kao sto se relativizuje celom ovom propagandom paradom i da nije tacno da smo mi normalno drustvo koje svoju normalnost pokazujem ovim masovnim saosecanjem i izjavama saucesca. ubistvo ovog coveka nije izolovani incident ni cin ludjaka, ovakva masinerija upregnuta u pranje mrlja ti dovoljno pokazuje da je i vlasti jasno da su predigra i koreni dogadjaja jako duboki. pa i BBT je nesto juce smandrljao na tu temu, po obicaju nesvestan utovara na sopstveni racun za necinjenje za DS vakta na vlasti.
Zapravo, BBT je reagovao na sliku o slici.Fascinantno je kako se brzo presaltavaju u hodu - kada se primetilo da slika ide na onu stvar gradjanstvu, odma' o nasoj duznosti, nasilje ideologija, nema veze sa EU i sl.Reakcija promptna iodgovarajuca, ali i pokazuje konfuziju i iznenadjenje dogadjajima koji nsu bili programirani.Naravno, ako nije rec o slici vec o nasilju kao takvom dobar novinar bi pitao pa sto ste otkupljivali Miladina? Edited by Budja
Link to comment
16h? Jel' ovo neka zavera da se na skupu pojave samo nezaposleni kloshari?Ko bre radi do 15:30 ovde?Jebo ih miting, cao dovidjenja.
Vaso, nisam u toku, ali je obicaj da miting najavljen u 4 pocne u 5. Stoga...+20 govornika... Edited by Budja
Link to comment
Garant sam bio!Bili studenti, zabrinuti... Fezbuk aktivizam i produzena sa mlekom. Jedina svetla tacka, koliko sam vido na TV bio neki ludi Hranislav koji se seko i pravio Blood 4 Blood performans.
ok, moe glupo pitanje. :D
Link to comment
I sta sad mi da pricamo... i kome??? Eto, malo nekima od nas smetaju nacisti...
Citas li ti kolumnu u Politici jednog od istaknutijih clanova sindikata Fedje Dimovica? Procitaj ponekad, pa objasni gde vidis nacizam? :huh: Mani se tog etiketiranja.
Link to comment
mozda zbog ovoga Aha. Da li je neko ostvario tu, da je tako nazovem , pretnju?Uzgred, bio si skoro na Kosovu sa Bg, Kg, Ni, itd tablicama.? Pritom ne mislim na srpski deo Mitrovice, naravno.
Link to comment
Citas li ti kolumnu u Politici jednog od istaknutijih clanova sindikata Fedje Dimovica? Procitaj ponekad, pa objasni gde vidis nacizam? :huh:
E, čitam ja. To mi je baš nekako guilty pleasure. Dobro, MP preteruje, nacizma u kolumnama nema, al nema ni ičega blizu pameti. Prosto je perverzno zadovoljstvo pročitati takvu masu neinteligencije i gluposti zbijene u tih nekoliko rečenica gustinom belog patuljka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...