Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

4 minutes ago, James Marshall said:

Ma ja sam za

 

Vidim da ne vidite moju muku, ima li iko ideja šta je ovo, koliko bi moglo da raste, koliko bi moglo da bude zajebano :D 

 

Ako ga ne uzmeš, nećeš saznati. :D

 

Uzmi kuče.

  • +1 1
Link to comment

@James Marshall

uzimaj obavezno. mislim da je malina™ - belgijski vucijak malinois sigurno (eto mozes i da je zoves malina 🙂). a bice ono sto ti od nje napravis, koju god rasu da ima u sebi. uzivaj i pripremi se dobro za period odrastanja. ja trenutno bijem bitku sa pubertetlijom, koji 99% dana iskljicuje mozak.

Link to comment

Ćao ljudi, ovo je korgi s Aliekspresa, zove se Rale i traži dom i ljude.

Neko ga je ostavio kraj Dunava, viđali smo ga danima i nismo imali srca da ga ne pokupimo i probamo da udomimo. Bio je kod veta; zdrav je ko dren, ima oko 9 meseci i deset kilograma, vet kaže da neće više narasti, dobio je vakcinu proziv zaraznih bolesti i očišćen je od parazita. Pitom je i lako se navikao na stan, obožava da se mazi i, naravno, odmah je znao šta se radi u stanu a šta napolju. Trenutno imamo problem pošto je počeo da se kolje sa Momčilom, kod nas je već dvadesetak dana, bori se da ga alfuje pa su počeli da se šibaju. On je navikao da bude napolju, tako da bi i neki dobri dvorišni uslovi bili okej za Raleta. Rale je u blizini NS-a, ali spremni smo da ga odbacimo gde treba.

 

IMG-2663.jpg

IMG-2670.jpg

IMG-2674.jpg

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

Ovaj moj je juce ulovio goluba tokom setnje i drzao ga u ustima sve vreme tokom iste. Tako je posle jezeva u dvoristu, jednog malog paceta, svom ubilackom kontu dodao i jednog neduznog, nedovoljno brzog goluba. 

Spoiler

20170321-102508.jpg

 

Edited by Zico
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...