Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

3 hours ago, mustang said:

znaci ovaj moj je bio neki princ u proslom zivotu...nece ni bananu ni lubenicu ako je vece parce da jede, moram da mu seckam na sitno :isuse:...posle imaj psa. 

 

 

Ovi moji nahvatali negde mrtvu kokosku, dovukli je do dvorista i pola pojeli dok nisam video i bacio je.

Sta li su bili u proslom zivotu? :sad:

Link to comment
2 hours ago, zmanic said:

Nije to ništa strašno za njih. Moji otkopaju kosku posle mesec i po, pa nikome ništa.

Ma naravno.

Čak se pomalo i kurče. 😂

IMG_20191114_154300.jpg

 

Što bi bilo dobro da mi imamo takve probavne traktove, frižideri nam ne bi trebali.

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

hehe dzavo :) 

 

ne mogu da verujem @Tolaa da voli citruse....ovaj moj...ni da pogleda. ni povrce...pljune momentalno


Ova sve jede. Krastavce, paradajz, jabuke, jagode, maline, passion fruit... A kad je imala fazu da grize svasta (izgrizla stepenice na verandi i pojela tapetu i tepih :isuse:), kupim neki sprej koji ima takav miris i ukus da im se navodno gadi, nesto sa limunom. Ja naprskala sve po kuci, ona dosla, pronjuskala malo, i onda krenula redom da lize. :isuse: :lolol:

Link to comment
4 minutes ago, Tolaa said:


Ova sve jede. Krastavce, paradajz, jabuke, jagode, maline, passion fruit... A kad je imala fazu da grize svasta (izgrizla stepenice na verandi i pojela tapetu i tepih :isuse:), kupim neki sprej koji ima takav miris i ukus da im se navodno gadi, nesto sa limunom. Ja naprskala sve po kuci, ona dosla, pronjuskala malo, i onda krenula redom da lize. :isuse: :lolol:

 

 

kakav ludak hahahahhaaah

 

:wub: 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko normalno mogu da skoce labradori?

Sinoc je Max (tacno godinu dana ima), izasao nekako na ulicu i otisao da proseta. Kapija zakljucana. Majka u neko doba cuje da neko cuska istu. Vidi kroz prozor njega i krene da otvori. Izlazi u dvoriste i ovaj iz kraceg zaleta preskace oko 1.70m visoku ogradu sa siljcima.:huh:

Prosao je bez povreda; majka kaze da se docekao kao macka.

Edited by Miljenko
Link to comment
7 minutes ago, Miljenko said:

Koliko normalno mogu da skoce labradori?

Sinoc je Max (tacno godinu dana ima), izasao nekako na ulicu i otisao da proseta. Kapija zakljucana. Majka u neko doba cuje da neko cuska istu. Vidi kroz prozor njega i krene da otvori. Izlazi u dvoriste i ovaj iz kraceg zaleta preskace oko 1.70m visoku ogradu sa siljcima.:huh:

Prosao je bez povreda; majka kaze da se docekao kao macka.

:lolol:

u jednom niskobudžetnom horor filmu koji smo snimali kad smo bili mladi, drugarovljev crni labrador lale odigrao je ulogu crne mačke koja nam je bila neophodna, a nismo je imali.

Link to comment

wow!

 

btw janse uvek iznenadim kada mi ljudi pridju na hajkinu iniskritikuju kako mogu psa da pustam da svrlja po uzbrdici/nizbrdici. par puta me srcka strefila, kad se kao koza na gole stene, pa nista dole ako padne...

 

Al pas je pas...on treba da je u prirodi i sto vise skakuce okolo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...