Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Meni je sladak i osisan, podsetilo me ovo na sisanja od pre jedno 45 godina, kada su roditelji slali decu da se sisaju kod cika Muje, uz umirujuci savet Samo kazi cika Mujo, đački...:D

 

Ali mogu da zamislim, blago receno, neprijatno iznenadjenje kad su zrtve dosle po psa slatkog cupavca koga je trebalo malo podsisati.

Edited by Nesh
Link to comment

Mama šiša Jorkija kod istog frizera već godinama, isto na kratko ali fino to ispadne pošto čovek zna da radi. Meni se ne sviđa zato što je počeo da zakida na parfemu:nobles:, tačno skraćuje troškove gde može.

Link to comment
4 hours ago, ragasto said:

Mama šiša Jorkija kod istog frizera već godinama, isto na kratko ali fino to ispadne pošto čovek zna da radi. Meni se ne sviđa zato što je počeo da zakida na parfemu:nobles:, tačno skraćuje troškove gde može.

Teško da mogu da zamislim veću muku za psa a da mu je fizički integritet očuvan od prskanja parfemom. ☹️

Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Grumersketm fore - odeš prvi put i pas dobije tretman kao da je u prvoklasnom spa centru. Posle to počne da opada, pa cenim da će za koji mesec da izgleda kao onaj tifusar.

 

@JozoMujica

Ma znam sve, ali bolje je da ga ne prskaju parfemom, mogu da zamislim kako mu to zbunjuje njuh. Doduse, mozda na pse koji zive u stanu to nema nekog velikog uticaja, ne znam koliko se oslanjaju na njuh...

Link to comment

Jedna od mojih cura je slepa, prvi put kad smo ih vodili kod lika koji je otvorio šišaonicu u kraju, zaboravili da mu kažemo da je nikako ne kupa jakim šamponom, a on je još i naparfimisao, jadna nije mogla da se snađe nedelju dana, a još smo je i mi kući ispirali ne bi li skinuli miris koliko toliko...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dok sam devedesetih bio u vojsci na Šar planini imali smo službenog psa nemačkog ovčara koji je bio potpuno slep i penzionisan. I u takvom stanju, pošto je bio vitalan, išao je u patrolu sa vojnicima jer je tada bio najsretniji a bilo je nemoguće odvući ga van ustaljene rute. Ako se novi vodič vrati sa pocepanom nogavicom sa terena...znali smo da je probao da skrene sa ustaljene trase jer je bila duga 6km u jednom pravcu ili je predugo bio na jednom mestu. Nisu ga razdužili nakon penzionisanja jer kada su trebali da ga odvezu sa karaule...iskočio je iz kamiona, uleteo u box i odbijao da izadje iz kućice. Vojničina.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Musky said:

Dok sam devedesetih bio u vojsci na Šar planini imali smo službenog psa nemačkog ovčara koji je bio potpuno slep i penzionisan. I u takvom stanju, pošto je bio vitalan, išao je u patrolu sa vojnicima jer je tada bio najsretniji a bilo je nemoguće odvući ga van ustaljene rute. Ako se novi vodič vrati sa pocepanom nogavicom sa terena...znali smo da je probao da skrene sa ustaljene trase jer je bila duga 6km u jednom pravcu ili je predugo bio na jednom mestu. Nisu ga razdužili nakon penzionisanja jer kada su trebali da ga odvezu sa karaule...iskočio je iz kamiona, uleteo u box i odbijao da izadje iz kućice. Vojničina.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

:wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...