Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

glava joj vise deluje kombo staforda i bully-ja

 

jedina slatkis pitbul blue nose u parku, zove se sasha, ona me voli, samo kod mene dodje da se mazimo. al moram da priznam bilo mi frka u pocetku. velika je i sva misiciva, ima bas opasan i hod i pogled. i voli ivana, obavezno ga lizne po licu. ovaj moj se pravi lud kao....ajde bogati sta me tu ljubis

Edited by mustang
Link to comment

hvala, srce mi se cepa kad je vidim sa svijenim repom i da mrljavi s hranom. nadam se da je samo upala grla.

ne mogu da zamislim u kakvo bih stanje zapala da joj se nesto desi

javljam sutra..

Link to comment

nista nije radio kikiju ni krv ni uz, skroz se vratila u normalu u medjuvremenu.

kaze da je vrv problem s hranom i da joj dajem iskljucivo kuvano b.meso,rizu,sargarepu..mogu i ranisan par dana..

posle da predjem na granule za pse sa osetljivim zelucem.

da, skroz se povratila, belkica moja

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sumnjam da je slika na mobilnom okidač komande. Experimentisao sam sa mojim psima i veoma slabo reaguiu na bilo koji tft, lcd, oled, qled. CRT je deset puta jasniji psima.
Mislim da ovde neko iza snimača daje komande.

Link to comment
7 minutes ago, zmanic said:

Sumnjam da je slika na mobilnom okidač komande. Experimentisao sam sa mojim psima i veoma slabo reaguiu na bilo koji tft, lcd, oled, qled. CRT je deset puta jasniji psima.
Mislim da ovde neko iza snimača daje komande.

jasno

probala sam i ja da pricam s kikijem preko whatapp-a kad sam bila na moru, ne reaguje

Link to comment

ne znam za pse i te male ekrane, ali jedan moj macak redovno gleda tv, a ako je neka priroda i zivotinje u pitanju ne trepce, kad vidi ptice pocinje da se sunja, a cesto puta proseta iza tv-a da vidi gde su otisle...  

 

Link to comment

djuro bi omirisao telefon misleci da je hrana, a kad skonta da nije ni hrana ni igracka za njega gledao bi u fazonu "jesi normalan"

 

ovaj pas je  dresiran da to radi, nadam se da je uzivao koliko i vlasnik u tome

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...