Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Juče napunio 4 godine. :)

 

IMG_4214.jpg

 

Čestitke za rođendanka  :)

Moj je prekjuče napunio deset, raskupusao je sve poklone kao da je i dalje pubertetlija  :heart:

Link to comment

al kad mi donese onako zvalavu kosku (one sto se tope) dok spavam, stavi mi na lice i kao njuskom ajde da se natezemo oko nje..jaoo jaooo jaooo! disgusting! al on to iz ljubavi radi :)

 

fala beta :D ...jebo me pas....luda :isuse:

 

rene, a sta da kazem vetu? crven mu stomak? nije mu bas crven u prirodi...manje je...rozikast je. bejbi roze.

Kod pasa sa crvenom njuškom nije retkost da boja kože bude ista, alu meni ovo liči na opekotine od sunca. Nisu retke kod pasa bez poddlake. Mojoj kuji obavezno izgori deo oko njuške kojim kopa rupe kod prvog jačeg sunca, posle dobije tamnu boju, baš kao i bledoliki ljudi.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Link to comment

Kod pasa sa crvenom njuškom nije retkost da boja kože bude ista, alu meni ovo liči na opekotine od sunca. Nisu retke kod pasa bez poddlake. Mojoj kuji obavezno izgori deo oko njuške kojim kopa rupe kod prvog jačeg sunca, posle dobije tamnu boju, baš kao i bledoliki ljudi.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

mogao si da kazes da si na onoj slici gledao u njusku a ne da provedem ceo dan buljeci mu u stomak da li je crven! :)

 

od sada ga ne izlazem suncu bez da ima hlad pre 3-4 popodne.

Link to comment

zeza nas zmanic malo :)

 

ne znam kako cu se odvojiti od njega. 6 nedelja...mnogo. skajpovacemo se :) mamina beba...kad biste samo videli kako se mazimo ujutru...i dalje sam u soku. lepom soku :heart:

Link to comment

Kod pasa sa crvenom njuškom nije retkost da boja kože bude ista, alu meni ovo liči na opekotine od sunca. Nisu retke kod pasa bez poddlake. Mojoj kuji obavezno izgori deo oko njuške kojim kopa rupe kod prvog jačeg sunca, posle dobije tamnu boju, baš kao i bledoliki ljudi.

 

 

+1

dodao bih da,

često bretonci ovog varijeteta nemaju prisustvo crnog pigmenta u sluzokoži...

njuška, kapci i zubno meso...tada im je koža na stomaku često ove boje leti.

 

Ja imam crno belog staforda koji ima pink kapke, bele trepavice i zubno meso

izrazito pink boje na delovima gde nije crno.

Isto kada ga okupam, na suncu mu je stomak pink...pretpostavljam da se to ne vidi kada je prljav... :lol:

Edited by Musky
Link to comment

Bolje je ono od pre desetak godina kada je Putinov crni labrador "slucajno" usao u prostoriju u kojoj je on imao sastanka sa Merkelovom. Merkelova se inace plasi pasa.

Link to comment

Sad videh da je Putin valjda ovih dana izjavio da je incident za labradorom i Merkelovom nije bio insceniran, pretpostavljam da je ovo u studiju bilo u kontekstu te vesti. 

Link to comment

Pas koga sam pominjao gore, sad ima i štenećak (tj. danas su ga tek otkrili) :(

Situacija je krajnje napeta...

 

Sutra dolazi vet da uspava moju lepu Fridu. :cry:

Već nekoliko dana smo svesni da leka nema, ali tek večeras me je stiglo full force...

Link to comment

Sutra dolazi vet da uspava moju lepu Fridu. :cry:

Već nekoliko dana smo svesni da leka nema, ali tek večeras me je stiglo full force...

:'( :'(

Držte se...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...