Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

joooj kakvi su vam psi!!!prelepi!!! :wub:

 

 

ja ovu moju stoku danas okupala,skinula ogrlicu da operem i sada kao ajd da odemo malo da je ocetkam,strasno se linja,cetkam je ali se nista ne smanjuje..ocetkamo se i naravno da nije htela kuci a kako joj nisam vratila ogrlicu iskoristi priliku i smugne ali naravno da sam je nasla vec u sledecoj ulici,nekako se nisam ni potresla jer dobro poznaje kraj a veliki je i ceo kraj je zna i garantujem da ne bi daleko i da bi se vratila

Link to comment

Skup alat, relativno, ali se da lako naći

 

... cetkam je ali se nista ne smanjuje...

 

Rešenje je Furminator četka, skup alat ali radi posao:

 

Link to comment

Skup alat, relativno, ali se da lako naći

 

 

Rešenje je Furminator četka, skup alat ali radi posao:

 

jebote, jel ih nisu slucajno pre snimanja ozracili?

ako stvarno ovako radi, moram to imati, najboli izum ikad.

Link to comment

Nije baš mnogo izmontirano. Samo su životinje izabrane u vreme linjanja. Radi se o tome da je Furminator najefikasniji kod skidanja poddlake. Ja ga ne koristim više od 5-6 puta u dva sezonska linjanja, i radi super. Neki prijateljei nisu verovali ovim snimcima pa sam im pozajmljivao svoj u proleće na po par dana. Svi sa dugodlakim psima su naručivali što pre.

Link to comment

pa da,poddlaka i meni pravi najveci problem i najteze se iscetka.Imam utisak da ove obicne cetke samo glade po povrsini a sa onim malim kukicama zahvate samo nesto malo poddlake dok ostatak.cak i koji je otpao,ostaje ,,unutra,, pa otpada okolo...

 

a jos je moja kuja u dvoristu,odlepila bih da je unutra iovako imam klupka dlake po coskovima,zalepljenu dlaku za mokar beton itd. svuda okolo..

Link to comment

Imam pitanje, možda je glupo, ali šta da radim. Moj pas je mali (pet meseci) i tupav, ja mislim da me ona jako voli, ali voli i sve druge ljude, kao i pse, predmete i biljke. Imam utisak da podjednako kao mene voli i mog momka, mamu, tatu, drugaricu, tetu u parkiću, komšinicu itd. Ja nju moram da ostavim na pet nedelja, mami i tati, gde ona jako voli da bude jer ima njihovu pažnju 24/7 što kod mene nije slučaj. E sad, ja se pitam da li će ona zaboraviti da sam ja njena starateljka dok se ne vratim. Je l mislite da hoće?

 

Drugo pitanje, mnogo tehničkije, koliko često treba da četkam kuče?

Link to comment

pomoc. nas pas lobelija je iznenada, nakon setnje, pocela da sepucka. prednja desna sapa. e  sada ona moze da dosepa do zdele i da klopa i jesna je i ne rezi mnogo kada je pipamo po sapi. po suprugovom svedocenju protrcala je kroz neko trnje tokom setnje. ili je na nesto stala. to smo, as in sepanje, naravno primetili tek nakon sto smo okupali bebu i smestili je da spava. e sada ne bi inace oko toga bili zabrinuti ali putujemo nakosutra i treba drugaru da ostavimo pse na cuvanje. sta da radimo? da li da brinemo?

Edited by L.H.O.O.Q.
Link to comment

Imam pitanje, možda je glupo, ali šta da radim. Moj pas je mali (pet meseci) i tupav, ja mislim da me ona jako voli, ali voli i sve druge ljude, kao i pse, predmete i biljke. Imam utisak da podjednako kao mene voli i mog momka, mamu, tatu, drugaricu, tetu u parkiću, komšinicu itd. Ja nju moram da ostavim na pet nedelja, mami i tati, gde ona jako voli da bude jer ima njihovu pažnju 24/7 što kod mene nije slučaj. E sad, ja se pitam da li će ona zaboraviti da sam ja njena starateljka dok se ne vratim. Je l mislite da hoće?

 

Drugo pitanje, mnogo tehničkije, koliko često treba da četkam kuče?

1)Nece sigurno zaboraviti ;)  :D

2)Mislim da ne postoji neko pravilo koliko cesto treba cetkati psa,sve u zavisnosti od toga koliko i kada se pas linja,duzine dlake,da li je u stanu ili dvoristu itd.Ja sam svog psa u pocetku malkice™ cetkao svaki drugi/treci dan,ali sam ubrzo porazen odustao jer prase je prase :lol: Sada je sposobno ocetkam oderem 2 puta mesecno (obozava da se cetka za razliku od bratovog brkatog psa koji pobegne i ne izlazi ispod kreveta cim vidi onaj cesalj :cool:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...