Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

kod sebe primećujem da sam sve slabiji vozač. sama vožnja je OK no, sve ostalo, parkiranje, rikverc, uključivanje, manevrisanje, pravovremeno zaustavljanje kad nešto tražim, sve mi teže pada. dekoncentriše me i bilo kakva priča u autu, radio ne uključujem. nisam siguran šta će da bude za 2 godine. ovaj rutinski lekarski pregled verovatno ću proći bez problema. verovatno ne bih prošao praktičan vozački ispit.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

evo već smo dobro ušli u jul, a od novog GSP servisa/aplikacije ni traga ni glasa.  već me dovoljno nervira letnji red vožnje, ali ovo što ne radi servis za praćenje vozila u meni podgreva bes prema Šapiću do te mere da jedva čekam da udje kontrola da se svadjam sa njima (a nisam svadljiv tip)

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

sta je sad "mali metro"?

Nekad važilo za tranžu koji jezdi kroz tunel...neki tunel (onako dupke pun bez prozora i klime  :cry:).

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

sta je sad "mali metro"?

to je metro za potrebe malog ekspoa

 

mali ekspo mali ekspo potopila sava

  • Haha 3
Link to comment

zamisljam kako ce da naprave neki minijaturni tunel i da sprovedu one mehanotehnika vozeve sto smo imali kao klinci i naguraju u vagone morske prasice, i kao evo vam jebiga

  • Haha 2
Link to comment

Pre nego se bacim na guglanje, ima li neko preporuku za krstarenje rekama u BGDu - Beograd sa reka ili se tako nekako zove ?

Link to comment

živo me zanima kako će ovo da bude sprovedeno

Quote

Spoljne jedinice uređaja za grejanje i hlađenje moraće da budu uklonjene sa fasada svih zgrada i da se instaliraju na način da nemaju uticaj na neposredno okruženje.

i, kada se pročita ceo teks vidi se još jedna pričam ti priču.

  • +1 2
Link to comment

Ponovo ja sa serisnim informacijama, ali kad nisam bila sto gofina preko leta u Beogradu. Da li je samoubistvo ici na Adu popodne, na onu obrenovacku stranu? Npr. biti tamo u 16h. Nesto mi je u secanju da su kolone da bi se uslo uopste autom u tu ulicu (?!) i da nema mesta za parkiranje ili me to samo otac plasi i minira pokusaj da vodim decu da se brckaju? Za jutro oko 9 sati verujem da nema problema. Isla bih tamo sto dalje.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
16 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ponovo ja sa serisnim informacijama, ali kad nisam bila sto gofina preko leta u Beogradu. Da li je samoubistvo ici na Adu popodne, na onu obrenovacku stranu? Npr. biti tamo u 16h. Nesto mi je u secanju da su kolone da bi se uslo uopste autom u tu ulicu (?!) i da nema mesta za parkiranje ili me to samo otac plasi i minira pokusaj da vodim decu da se brckaju? Za jutro oko 9 sati verujem da nema problema. Isla bih tamo sto dalje.

 

Ne znam za 16 hrs, pre neki dan pokushala sam da pristupim zoo vrtu u 11 hrs i zamalo izazvala porodichni treci svetski. Ovo sa 16 hrs, ne znam, toliko je shashavo pa ako probash javi kako je bilo...

Link to comment
22 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ponovo ja sa serisnim informacijama, ali kad nisam bila sto gofina preko leta u Beogradu. Da li je samoubistvo ici na Adu popodne, na onu obrenovacku stranu? Npr. biti tamo u 16h. Nesto mi je u secanju da su kolone da bi se uslo uopste autom u tu ulicu (?!) i da nema mesta za parkiranje ili me to samo otac plasi i minira pokusaj da vodim decu da se brckaju? Za jutro oko 9 sati verujem da nema problema. Isla bih tamo sto dalje.

Leto je, nisu tolike gužve u gradu i na ulicama. Parking je baš veliki, mislim da ćeš se lako snaći

Link to comment

a što se niko ne hvali da smo opet uz račun za infostan dobili šapićev fotos i uputstva kako do pesplatnih užitaka. 

čitala sam to i mislila sam da je u pitanju neka greška, odeš u opštinu ako si iz bg i dobiješ besplatno bazen i svašta...

kaže koleginica, neko njen išo juče na taš, red do trga, ne može da se uđe, ne puštaju sve koji dođu...

milslim da smo na pragu da izmislimo neku novu bolest ili tako nešto... 

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...