Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

kad ga cucko opravi, ima da curi tamo de treba. jednom se zjebao. mislim da se sad plasi vode kao macka.

edit:

isao sam po zalihe vode na cukaricu, koja (iz nekih svojih razloga) nije imala vodu do 15:00.

 

jbm im mtr i sv ostlo!

Edited by foto
Link to comment

Mislim da on ne zna šta ga čeka sa Vesićem. Još ako AV to aminuje, a ima razloga da to uradi, zažaliće dan kada se zakačio.

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Mislim da on ne zna šta ga čeka sa Vesićem. Još ako AV to aminuje, a ima razloga da to uradi, zažaliće dan kada se zakačio.

nama ostaje da spremimo kokice i čekamo

ako se pre toga ne podavimo ili nas ne zbriše dunavski cunami

 

cenim da će taj fight biti vrlo zanimljiv za publiku

Link to comment

Ali ne bi ni Gangla krenuo da ovom pričom da nije aminovana sa vrha.

Uvek valja malo zamajavati narod…

 

Jedino ostaje pitanje zašto nije udario na Čičičića, ili pustio Čučka da se rve sa ovim… :lolol:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, mraki said:

Ali ne bi ni Gangla krenuo da ovom pričom da nije aminovana sa vrha.

Uvek valja malo zamajavati narod…

 

Jedino ostaje pitanje zašto nije udario na Čičičića, ili pustio Čučka da se rve sa ovim… :lolol:

Па пази, не верујем да је баш питао Вучића за ово са лемингом на глави. Рекао је шта му је прво пало на памет да би отклонио кривицу од себе.

  • +1 1
Link to comment

Ali kakav je to bahati tupan, Sićve je jedan gospodin za njega.

Pravićemo ga od blata, bukvalno. :ph34r:
 

 

Edited by mraki
  • -1 1
Link to comment

Meni ovo Sapicevp nije bas najjasnije, milim da on nije u dobrim odnosima sa SNSom jos od pre izbora, bio je onaj jedan intervju gde je kukao sto ga ta stranka blati kada im nista lose nije uradio. Sad ovde javno krece da jase Vesica, sasvim sam siguran da odgovor nece izostati. Moram kokice da spremim.

 

Inace, poen za gradonacelnika posto je izasao na lice mesta i, posredno, dopustio da ga ovako neki novinari malo jasu, posto onog prethodnog niko nikada nije video, a Vesic se pojavljivao samo kada treba da se slika. Najgori lik.

 

 

Link to comment
44 minutes ago, gospa buba said:

pa koja je njegova krivica, nema je josh :unsure:

kako

 

one poplave od pre koju nedelju. znalo se da će da padne baš velika kiša, mogli su da nalože bvk-u da proveri te crpne pumpe i glavne transferzale atmosferske kanalizacije

Link to comment
kako
 
one poplave od pre koju nedelju. znalo se da će da padne baš velika kiša, mogli su da nalože bvk-u da proveri te crpne pumpe i glavne transferzale atmosferske kanalizacije
to da, no mislila sam na ovo danas sa vodovodom, sa tim nema veze, pa mu nije bozje delo, valjda se zato i beca okolo...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Gomila kamiona tipa "Vora"(za usisavanje i probijanje kanalizacionih zapušenja) jaši ovih dana po gradu, bukvalno ih nisam viđao nikada u tolikom broju. Ili se građani samoorganizuju za samoodbranu od sledeće 100godišnje kiše u šta lično sumnjam jer to ume da bude poskupo, ili je stigao nalog sa vrha da se svi mobilišu i krenu najzad da rade svoj posao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...