Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

25 minutes ago, Lancia said:

Jel istina, ne znam sad gde sam procitao da je Mali kupio BIGZ i da ce tamo da otvori kliniku?

da, tako pričaju

  • +1 1
Link to comment

Kako Beograđani ne kapiraju da pričom kako ih jebu Bosanci i Crnogorci samo dolivaju gorivo na priču kako su pičke nesposobne i razmažene koje može da jebe ko kako stigne, pa Srba iz Bosne i svih Crnogoraca nema koliko ljudi u Beogradu, neka ne seru po uspomeni na majora Gavrilovića, oslobodioce Beograda i Prleta i Tihog :fantom:

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, James Marshall said:

Kako Beograđani ne kapiraju da pričom kako ih jebu Bosanci i Crnogorci

 

Pomešao si Beograđane i Novosađane. Beograđanima se sad zovu oni koji su dotaljigali iz Bosne i Crne Gore posle 1945, a smetaju im oni koji su kasnije nadirali sa Kosova. :fantom:

 

U Novom Sadu postoji ta priča o Bosancima i Crnogorcima.

Edited by napadaj
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Svako je nekad dosao odnekud.

brt otvori life couch inst stranicu

 

ošošoljićeš se od para

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

brt otvori life couch inst stranicu

 

ošošoljićeš se od para

Guru Misa - Life Coach i Astro usluge

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

prvi put na balkanu, kvantna primena lifeastro couchinga, učnik prof dr gerasimova sa univerziteta u sankt petersburgu

 

:nobles:

 

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Svako je nekad dosao odnekud.

Bravo....samo....ranije nije baš svako nametao svoje navike "Beograđanima" već su se novopridošli Beograđani do donedavno ipak u većini slučajeva prilagođavali životu u velikom gradu, a za razliku od ove ni sam nemam pojma kako bih nazvao pojave u poslednjih dvadesetak godina.

U tome je problem, ali nmvz, nepotrebno je i izlišno raspravljati bilo šta više na tu temu.

  • +1 1
Link to comment
On 9.7.2022. at 16:57, Lezilebovich said:

  boemi i Goran Sultanovic - nula emocija

 

Meni prva asocijacija na staaari bg iz 90ih Vujke dorćolski romantik a 80ih onaj Prle 

 

 

Link to comment

kvadrat je skup, a nema infrastrukture koja prati taj kvadrat

 

na nekim površinama živi pet do deset puta više ljudi nego pre 20 godina, a taj život ne liči na život koji može da stvori čoveka, takav haos stvara zveri

 

to nema mnogo veze sa došljacima, ali ima sa parama, a preporod beograda je počela prva opoziciona vlast na starom gradu

 

oko kafana se ne sekiram više, ja sam visio u arilju, gde smo uz pivo procenjivali koji je povod posete ginekologu vrata do kafanice, naručimo meze i vidimo konobara kako juri u obližnju samoposlugu

 

sada je tu neki kurac trg i neki valjda kafići

 

ja čekam penziju da odem nešto manje od 100km jugozapadno od dorčola

Link to comment

Ja sa koalicionim partnerom bijem bitku da li da sačuvamo potencijalni "rezervni položaj" koji sad jasno nemam vremena da održavam u osnovnom upotrebljivom stanju.
Sve bliži smo prodaji.
Gicam se malo, ali...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
40 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja sa koalicionim partnerom bijem bitku da li da sačuvamo potencijalni "rezervni položaj" koji sad jasno nemam vremena da održavam u osnovnom upotrebljivom stanju.
Sve bliži smo prodaji.
Gicam se malo, ali...



....shiit has hit the fan.

Ja planiram da kupim rezervni položaj od stričeve dece, kad matori otputuje™... Oni ionako žive u Namačkoj, to imm ič ne treba, plac pored je ionako moj i bratov, što da se zezam da gradim, kad je on već napravio finu kućicu?

 

Sobzirom koliko je vitalan, taman će to biti kad odlučim da odem u penziju... AKo dočekam penziju...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...