Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

41 minutes ago, sherman said:

jel pao i jedan selfi sa stefketom ili barem sa znamenitim zirom?

njet.

bila sam u prevelikom zabezeku.

posle sam još neoprezno rekla da mi se trg dopada, na šta je moj prijatelj počeo da peni do nivoa da smo se zamalo posvađali...:D

 

Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

njet.

bila sam u prevelikom zabezeku.

posle sam još neoprezno rekla da mi se trg dopada, na šta je moj prijatelj počeo da peni do nivoa da smo se zamalo posvađali...:D

 

ako si mu rekla.

trg tesko da moze biti gori od onoga kako je izgledalo ranije. mada je ono pre imalo neku dozu sharma prosto jer je sve jako dugo bilo tako.

malo sad izgleda kao da stefan nemanja krajickom oka gleda ka bioskopu partizan

 

inace, znam da ne pripada temi o beogrdu, ali u borci su raskopali glavnu ulicu, i jebali nam svima majku. i to traje vec mesecima. guzva  u saobracaju je kao u bombaju

Link to comment
Svi se nesto uznemirili po tviteru, pitaju kakve se to eksplozije cuju u gradu, a onda izasla (neproverena) vest: Eksplozije u vojnom skladistu na Autokomandi?
bilo je neshto nalik na vatromet kakav je letos tradicionalno pratio velike uspehe vladajuce klase. makar je pas to tako doziveo.

sent from bubamoto

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

bilo je neshto nalik na vatromet kakav je letos tradicionalno pratio velike uspehe vladajuce klase. makar je pas to tako doziveo.

sent from bubamoto
 

kad su i psi poceli da se uclanjuju u sns....

Link to comment
22 minutes ago, Jumanji said:

Svi se nesto uznemirili po tviteru, pitaju kakve se to eksplozije cuju u gradu, a onda izasla (neproverena) vest: Eksplozije u vojnom skladistu na Autokomandi?

 

Ovo ko zaplet iz Drzavnog sluzbenika..

Link to comment
Quote

 

Velika buka mogla se čuti širom grada, ali to nije ništa novo kada su u pitanju navijači crveno-belih.

Pevale su se pesme, palile baklje i topovski udari.

 

 

Nekad se na robiju zbog ovog išlo.

Link to comment

Ovo je izgledao bio izvor buke sinoc koja se cula sirom BG

 

Navijači Crvene zvezde priredili su veliku bakljadu na stadionu "Rajko Mitić" uoči utakmice protiv Milana.

Navijačima Crvene zvezde neće biti dozvoljeno prisustvo na utakmici protiv Milana u četvrtak od 18 časova i 55 minuta pa su rešili da timu pruže podršku velikom bakljadom na stadionu “Rajko Mitić”.

 

Velika buka mogla se čuti širom grada, ali to nije ništa novo kada su u pitanju navijači crveno-belih.

Pevale su se pesme, palile baklje i bacali topovski udari.

Link to comment
EugNF82WgAECKnV?format=jpg&name=medium
kako on da se umuva u sanu, pumajkumu, shteta shto se kasno setio, pa nema vremena za formalne doprinose. ne znam kako ce unsure.gif

chovek prosto vapi za rezbarijama i mermerom, kako bi njemu tamo bilo lepo, hodnici, kolege, pa dobardan dobardan. zali boze omashene i prekasne karijere sad.gif


ovaj mini-mi-nemanja je josh ruzniji od originala :isuse:

sent from bubamoto


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...