Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kapiram da kada voda nadodje moze da potopi upravljacki deo, pa iz tog razloga to mora biti izmesteno iznad zemlje. Svakako, neki normalan rezon kaze da ces to izmestiti negde sa strane da ne ometa vidik na glavnog aktera citavog cirkusa...

Link to comment

ne, znaš da u Luvru ima ona obrnuta piramida što pokazuje gde je skriveni trag ka Svetom Gralu? Ovo je slično samo što pokazuje trag ka poslednjem živom Nemanjiću.

"Arhontov kod" D. Stojiljković

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Dobro, za spomenik ne znam više ni šta bih rekao, ali svakako nije jedini problem ovde.

Nego, ja tek sad provaljujem da su oni ovde zatravnili i jednu stazu, označeno narandzastom bojom. :ziga::rolf:
L0EuiAM.jpg

Ovo sa stazama je komedija. Nije problemsto su stavili travu tamo gdje ne treba to je glupost ljudi sa  terena. 

Ima ona staza sto ide prema pjesackom prelazu. Da bi bilo simetricno trebali su dodati i tu drugu koja polazi od bjelog kamiona (Arkadija primjetio).

Poceli su da je crtaju i kad su vidjei da ne vodi prema nekom drugom pjesackom onda su stali na pola puta (tako se meni cini).

Vidi se kako se projekat u hodu mjenjao.

A i ova travnata staza, poceli su praviti prolaz do ulice pa su zastali. On je trebao biti simetrican prvoj stazi skroz gore.

 

Pokusali su napraviti nesto simetricno i totalno su fejlovali.

 

 

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, djordje geprat said:

mislim da je ulaz u buduću stanicu metroa.

Ne moze ulaz biti ovako mali i bezbjednosnih razloga. Ovo bi trebao biti kao glavni ulaz.

I ne prave se prvo ulazi u metro pa tek onda tuneli i stanice :D

  • Haha 1
Link to comment

Gde se to neprave prvo ulazi u nešto pa posle to nešto? Kod ovih lopurda i mafijaša? Treba prodavati maglu što duže i što skuplje...evo ovo vam je metro...tu ispod...duuuuboko....nevidi se...mnogo je brz pa se nevidi...a i u vodi je...prosto grgolji dok jezdi...

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Pokusali su napraviti nesto simetricno i totalno su fejlovali.

Da, mene asimetrija svega ovoga ubiva načisto, nije, dakle, samo do mog OCD. I Nemanja mi malo ukrivo, gledano odozgo iz Nemanjine, tako da...

 

Ne znam koji će još skaredni objekat da smisle do izbora.

 

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, Zabalujev said:

Da, mene asimetrija svega ovoga ubiva načisto, nije, dakle, samo do mog OCD. I Nemanja mi malo ukrivo, gledano odozgo iz Nemanjine, tako da...

 

Ne znam koji će još skaredni objekat da smisle do izbora.

 

 

mene konstantno tera da se malo naginjem, da ga "ispravim" :D

 

sve u svemu i kompletu, ne zna se tu sta je gore i nelogicnije. 

  • Haha 1
Link to comment

Čak i da je spomenik normalne veličine i bez žira, meni pada u oči tunjavi stav monaha u kombinaciji sa ni manje ni više mačem.

 

Čitala sam negde da je tu trebala da dođe krstača, ali nisam se udubljivala u tačan sled događaja zašto na kraju nije. Jednostavno, kao da su pri kraju rekli "Ček, kako ovo neverovatno sranje da pokvarimo još malo?", kao nekakav snsovski final touch.

  • +1 2
Link to comment

Sve je tu "budževina".
Pa i samo pomeranje u stranu u fazonu "ajd mrdni ga malo da ne zakloni ulaz u zgradu". Ako si ga pomerio pomeri ga ljudski, ili ostavi ga tu pa brani tu odluku.
Ogavno.
A sada bahaćenje kako će zgradi pošte vratiti "stari izgled", pa čak i da krenu to znači ozbiljno gradilište tu još ko zna koliko vremena...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...