Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

34 minutes ago, Arkadija said:

Kakva bre fontana? Tu na manje od 100 metara ima fontana na JDP-u, zatim ona kod Beograđanke, a ni kič fontana na Slaviji nije daleko. 

 

Pa Beograd na vodi, sta je tu cudno.:D

Link to comment

Informacija samo za one koji imaju nekog starog na Starom gradu.

 

Vesić Grad se legalno sveti neposlušnim glasačima, i sad ukidaju službu gerontodomaćica, koje su bile vezane za neku drugu službu (dom zdravlja ili tako nešto, nisam siguran). To je dobro funkcionisalo, gerontodomaćice su unajmljivane preko privatnih agencija i bile su profi.

 

Sada će to sve da ide preko Centra za socijalni rad. Prethodna geronto generacija koja je koristila ovu vrstu usluga imala je problema sa lošim radom i čestim krađama koje su išle i do ogledalaca, češljeva, makaza. Verovatno je to sad mnogo bolje. Ipak je u mojoj okolini usled ranijih iskustava odlučeno da ih ne angažujemo, već ćemo nastaviti sa privatnim angažmanom jednom ili dva puta mesečno, koliko budemo mogli.

Link to comment

Pa da, i ja cenim da će biti tako nekako, mada se tom ulicom izlazi na prolaz između kliničkog i GAKa, koji je uzan i vazda ima kola i taksija i vozila hitne i...

Link to comment

Pa, realno, to je sasvim ok, od GAK-a ka tom placu je prazno, put sasvim lako može tuda da prođe. Takođe, pristup je omogućen iz Deligradske. Kad praviš novu bolnicu u slepom crevu Kliničkog centra, onda ne možeš da očekuješ tu supermoderne petlje za izlaz na auto-put.

Link to comment
24 minutes ago, Jumanji said:

Ma nema trika da je nadlezan fakultet, centar grada sa izuzetno velikom frekvencijom ljudi, ovo mu je samo kazna.


 

i meni je to sumnjivo. preveliki je prostor. al s druge strane, u poslednjih 30 godina koliko pamtim, filozofski je izdavao prostore u prizemlju i podrumu, za knjižare, kafane, diskoteke, ima i one lokale ka čika ljubinoj i vasinoj. ne znam ko uzima te pare i za šta služe, ali do sad su mogli da se izorganizuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...