Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

a dal naplate skidanje i postavljanje?

 

 

inace, klizaliste je i dalje na trgu republike, evo dva meseca glavni grad nema glavni gradski trg, nek se deca klizaju. 

Link to comment
11 minutes ago, darling said:

 

 

 

inace, klizaliste je i dalje na trgu republike, evo dva meseca glavni grad nema glavni gradski trg, nek se deca klizaju. 

U NS je vašar na gradskom trgu konstantno... Kad par dana godišnje sklone one kućice i pokretne autobuse i karusel, izgleda nakako golo... Tako će i vama, kad vam uzmu klizalište...

Link to comment
56 minutes ago, gospa buba said:

u glavi mi je 15 feb.

 

mozda su i pocheli. peshke. radnici izazvani u pogledu visine. merdevina bez dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

15.mart

Link to comment
kad je reko beograd da ce da skida ove skrnave ukrase? dry.png

ne bih to ni videla da ne venem u 83 koju su usrali ez uel premeshtanjem na brankov most ko da nije bila sachuvaj boze i bez toga isuse.gif

sent from bubamoto


Ali kad su uveli kratke 83-ke e onda je nebo granica... U debilizmu



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

On je najavio da će Beograd ove godine uložiti skoro 20 miliona evra u realizaciju aplikacija za "pametan grad".

"Jedna od prvih biće aplikacija za sadnju drveća, koju ćemo predstaviti tokom marta meseca, a aplikacija koja će takođe biti brzo dostupna građanima je da će moći tokom šetnje gradom na različitim mestima da se sami uvere kakva je zagađenost vazduha, na osnovu novih mernih aparata koje ćemo postaviti", kazao je Vesić.

 

Evo jednog od odgovora što su posekli silno drveće po Bg-u. Zbog aplikacije!

Link to comment

Jerković su ojadili sečom, zadnje u nizu je bar 11 stabala starih preko 30g da bi tu digli kockarnicu. Kad se raja malo pobunila rekli da će posaditi 50 novih umesto tih koje su posekli. Možda i hoće al oko svoje kuće jer oko moje nema gde od betona i asfalta. Čemer. 

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Jerković su ojadili sečom, zadnje u nizu je bar 11 stabala starih preko 30g da bi tu digli kockarnicu. Kad se raja malo pobunila rekli da će posaditi 50 novih umesto tih koje su posekli. Možda i hoće al oko svoje kuće jer oko moje nema gde od betona i asfalta. Čemer. 

ma da to je sića. izgleda da do javnosti stigne samo poneki slučaj. 

ja sam pokušavala po starim fotografijama i guglovim mapama da ustanovim koliko je posečeno na trgu republike i dole na savskom trgu. desetak, petnest velikih stabala, platana, breza... to ne može da se nadoknadi mladicama do kraja našeg života. imbecili retardirani nenormalni

Link to comment

Jerkovic su vec unakazili, i jos ce, ima tu prostora za podici jos koje kakve bizarne zgradetine, trenutno imamo, nikom potrebna, 4 nazovi mini trzna centra koji su u funkciji max 20% Krug naselja koji je nekada bio pesacka zelena zona sada je takav da ne smes da pustis ni dete, ni psa, jer je saobracaj kao na auto putu, 1katastrofa:sad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...