Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, Frank Pembleton said:

Jasno se zašto je na konkursu pobedilo rešenje koje zastupa ideju "otvorenog trga" da bi Vesić&Co mogli da isisavaju pare ovakvim i sličnim manifestacijama, ni zbog čega drugog...

kakav paradoks. otvoren trg koji je ustvari maksimalno zatvoren. oko ovog imaginarijuma na slici je ograda. možda negde ima rupa, ali ja ne znam gde je. ne može da se prođe trgom, može samo da se obiđe.

Link to comment
43 minutes ago, slepa živana said:

kakav paradoks. otvoren trg koji je ustvari maksimalno zatvoren. oko ovog imaginarijuma na slici je ograda. možda negde ima rupa, ali ja ne znam gde je. ne može da se prođe trgom, može samo da se obiđe.

U  NS su na trgu 70% vremena neke kućice iz kojih se prodaje nešto... Nisu ograđene, ali zato odvratno sve to izgleda... Kao seoska slava u Vilovu ili Gardinovcima...

 

Klizalište nam je u parku, i čak, mogu reći, da lepo izgleda...

 

Nego, kad sam već na BG, i kad već pričate o zagrađivanju, kako je dobio zli MIško dozvolu da zagradi kompletan prolaz između Geneksovih apartmana i Krown Plaze? Juče sam gacao po barama i travi da prođem tuda...

Link to comment

:puke:

 

 

 

kakav nedostatak osećaja za estetiku krasi ove radikale...

 

eto trivanki predlog za disertaciju

 

”estetika i njen nedostatak u neoradikalnoj srbiji”

Link to comment

ljudi, ja sam zgrožen gledajući ove tri slike trga, česme i gradske skupštine. u ponedeljak se vraćam i gledaću da do daljeg da izbegnem stres.bio sam užasnut onim fudbalskim igralištem na trgu pre mesec dana. 

 

ma, frenk je 100$ u pravu. trg je viđen za buvljak na kome vesić ubira pijačarinu. cela ekipa je zrela za septičku jamu, zabrtvljenu.

Link to comment

Ja sam prošla pre pola sata pored gradske skupštine, videla sam da je neko svetlo lila boje upereno   ka fasadi, ali nije bilo ovih novogodišnjih obrazaca. Možda se već pokvarilo?

 

Takođe sam videla i onaj užas na trgu, tako da mi sad postaje jasno zašto žele da sravne i trg Nikole Pašića, tj, da sruše fontanu. Smeta im da razapnu šatru.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...