Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Apollo Creed said:

Beograd se uveliko sprema za najluđu noć, praznično raspoloženje se oseća u vazduhu, a kao i svake prethodne, tako se i za doček 2020. očekuje sjajna i nezaboravna atmosfera.

 

PONEDELJAK 30. 12.

20.00–20.30 – Vuk Mob

20.30–21.00 - Angelina

21.00–21.30 - Gazda Paja

21.30–22.00 - Sara Jo

22.00–22.30 – Mili

22.30–23.00 – Senidah

23.00–23.45 - Cobi

0.00–1.00 - Rasta

1.00–2.00 - MC Stojan

 

UTORAK 31. 12.

21.00-22.30 - Maja Berović

22.45–0.30 - Lepa Brena

0.45– 2.00 - Kiki i Piloti

 

:nobles:

Ponedeljak - pravi rep vece. 

Link to comment

al su modernni ovi iz sns :fantom:

 

eto i krajnji dokaz, ako je uopste ikom trebao na kojoj su liniji svi ti miliji i raste

 

estetskoj, intelektualnoj 1/1 sns

 

 i onda neki hipster na opskurnom portalu za mlade (od 30+ godina) ovo proglasi za "novi pank" koji mi matori ne prihvatamo jer ne razumemo bunt mladih :lolol:

Link to comment
On 11.12.2019. at 12:39, napadaj said:

Lako im je da dobiju posao, teško je da se završi kad si nekakav M Enterijer ili Milenijum tim.

 

 

Ovi boldovani su srusili savamalu u rekordnom roku.

Link to comment
On 11.12.2019. at 16:15, radisa said:

 

Nego, kad sam već na BG, i kad već pričate o zagrađivanju, kako je dobio zli MIško dozvolu da zagradi kompletan prolaz između Geneksovih apartmana i Krown Plaze? Juče sam gacao po barama i travi da prođem tuda...

 

Ruse sportski centar implus grade hotel,.

Link to comment
А чији су они темељи поред Делте? 
Зар нису и то Мишкови? 
Mislim da su objavili da napokon kreću sa gradnjom tu pored zgrade gde su zarasli temelji. Muslim da je isto neka upravna zgrada, mislim Delta holdinng



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da su objavili da napokon kreću sa gradnjom tu pored zgrade gde su zarasli temelji. Muslim da je isto neka upravna zgrada, mislim Delta holdinng
 

 

neće biti tu nov Deltin HQ. biće između crown plaze i geneksovih apartmana

u toj rupi su najavljivali hotel/poslovnu zgradu od 40 spratova, ali im se to sada ne nalazi među planovima.

verovatno čeka uskoro dozvolu za delta planet pa neće da se preinvestira

 

gde će se parkirati ti ljudi, nemam jebenog pojma

 

2056661_3-nightami_ls.jpg

Edited by MortimerBrewster
Link to comment
11 hours ago, radisa said:

A brena radi besplatno, da bi se oprala od saradnje sa Šolakom?

 

Ne radi besplatno, nisam to ni rekao, upravo suprotno, da Breni ne mozes tek tako da kazes pola apanapeze za pevanje donacija u stranku ili pranje para preko neke firme koje zavrsi u stranku ili u privatne dzepove. Ipak ona ima neko ime i kredibilitet daleko veci od nekog Raste npr

Link to comment

brena radi za struju. 

 

 

jel se raspisuju javni konkursi za ove kucice po knezu, to klizaliste, koje je inace devastiralo fontanu na trgu marska i engelsa prosle godine, bilo oslonjeno na nju, jel znamo cije je to, koliko se placa zakup prostora, i tako dalje. osecam da sam opet ispala francuska sobarica :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...