Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

Kaže Vesara ko god kaže da su mu hladni radijatori direktno napada Vučića i porodicu mu

Pa realno

 

I ako ti je skup lebac pa se žališ na to, i to je napad na Vučića, a i ako gunđaš zbog kiše, i to je napad na Vučića. 

 

Dobar je Vesara, baš se upinje u jakoj konkurenciji za Prvog ronioca Veličanstvenog anusa

Link to comment
Kaže Vesara ko god kaže da su mu hladni radijatori direktno napada Vučića i porodicu mu
dobri su radijatori, hvala porodici.

najvishe sam zahvalna gospodji. njoj se ono uveche vraca kuci :D

sent from bubamoto

Link to comment
10 hours ago, mraki said:

Nudio mu ostavku i nije spavao noćima... iako nije kriv, osećao se tako :cry:

 

Nego, najjači projeat ikada, čini mi se da smo pominjali već.

Stari železnički most ide u park ušće, i na/pod njega restorani :huh:

 

 

ono kad se zajebavas u sim citiju

Link to comment

Inače, onaj gradski arhitekta je u vezi toga, rekao:Tamo na Ušću ima dosta nelegalnih ogostiteljskih objekata pa ćemo mi da im ponudimo ovu novu bolju lokaciju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

Most na suvom. Da, to bi bio vrhunski simbol ove vlasti. Jednog dana od toga napraviti memorijalni centar. Muzej SNS idiotluka

zrenjanin pokraden

:sleep:

Link to comment

"Nije fer da maltretiraju građane, kada znaju da im je Vlada uvek izlazila u susret i po pitanju neplaćanja poreza i reprograma za poreze. Koliko je njih uopšte potpisalo za Poreskom upravom za reprogram za poreze, pa nismo oduzimali vozila", rekla je Brnabić nakon konferencije "e-Papir - od šaltera do digitalne transformacije" u Beogradu.

 

Ocekuje se Zokin (taksisti) odgovor

Link to comment
"Nije fer da maltretiraju građane, kada znaju da im je Vlada uvek izlazila u susret i po pitanju neplaćanja poreza i reprograma za poreze. Koliko je njih uopšte potpisalo za Poreskom upravom za reprogram za poreze, pa nismo oduzimali vozila", rekla je Brnabić nakon konferencije "e-Papir - od šaltera do digitalne transformacije" u Beogradu.
 
Ocekuje se Zokin (taksisti) odgovor
Opop ovde kanda fali malo koordinacije u izjavama....
BTW, meni osnovno pitanje svega zašto se ograničava broj taksista u ovom gradu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

A povodom mosta Vesara kaže:

Građani se glasanjem izjasnili....

 

 https://twitter.com/astrodule/status/1181547381373972480?s=19

 

 

 

A odgovor:

 

 

 

Građani su putem naše aplikacije jula 2017 glasali...

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...