Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ima i onih kao jedna moja koleginica, koja kuka na saobraćaj kad dođe na posao, a posle uz kafu komentariše vesti sa: "nemamo opoziciju, nema za koga da se glasa".

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

čukur česmatm

:fantom:

znaš kad su turci osvojili beograd? 1521

znaš kad je bila frka kod čukur česme? 1862

to je 340 godina trpljenja.

Link to comment
2 hours ago, nesha taxista said:

Zato što je policija odavno trebala da zatvori Car - go zbog nelegalnog prevoza putnika, a nije. 

Jasno je meni da ljudi vole da im je neka usluga jeftinija, ali priča kako će neko svojim kolima da vozika ljude po gradu za pare bez ikakve dozvole za to nije i ne može biti zakonita. 

 

Pa, kad ti je jasno cemu ostatak posta? Jok, nego cemo da se vozimo za nerazumno visoke cene u vasim drljavim vozilima, nakon sto vi ugusite svaku konkurenciju na nacin na koji to i sada pokusavate, dziberlukom i silom. Stosta u ovoj zemlji nije zakonito, na primer, ponasanje ogromne vecine taksista otkad ja znam za taksi prevoz u Beogradu. Zadnje je vreme doslo kad taksisti nekom zameraju legalitet.

 

Sve u svemu, jedina prava reakcija drzave na ovaj strajk je da izvede tenkove na ulicu i njima predje preko vasih vozila, ista vam oduzme zajedno s dozvolama koje ste uglavnom dobil na mufte i proda u staro gvozdje. Ne vas, vase bivse automobile.

Link to comment

A što ne smeta Jandex (ili kako se već zove ona ruska aplikacija) već samo CarGo? Zaista nisam u toku, pa iskreno pitam. Ako ovi krše zakon, zar to nije posao pravosuđa, a ovo što rade taksisti pritisak na pravosuđe? 

Link to comment

Jbga, možemo da zavrtimo još jedan krug, ali nemojmo taksiste uzimati za primer rada po propisima...
Kod mene u bloku divlji i regularni taksisti sede i piju kafu zajedno...
Pola vozila sigurno ne ispunjavaju pravila o izgledu vozila...
A da ne pričamo kako se hajdučija na aerodromu ne može izbrisati tek tako...
Ako je kontraargument "to je sad regulisano..." a šta je sa udruženjima koja su to sprovodila?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Neša je iz NS, ovde je malo drugačija situacija i mislim da nije dobro da njemu spočitavate beogradske probleme, a milim da ni on ne treba da se javlja na ovom topiku... U NS taxi radi skroz drugačije i ne pamtim da sam imao neku primedbu, a i značajno je jeftiniji od BG... Vozila su uglavnom OK, u 90% slučajeva... Naravno, ima i ovde svega, ali mnogo manje nego u BG...

 

Mislim, moja žena i dan danas ima traume od jedine BG taxi voženje u životu, dok u NS se vozi regularno bez ikakvih problema... Mislila je da će BG taksista da je siluje i pokrade, a on se prema rečima mojih koleginica ponašao kako se i inače ponašaju taksisti u BG...

Link to comment
41 minutes ago, beta kentauri said:

znaš kad su turci osvojili beograd? 1521

znaš kad je bila frka kod čukur česme? 1862

to je 340 godina trpljenja.

dobro pa nije 500.

500 je bash mnogo :hihi:

Link to comment

ok cargo/cameo, koji su jeftiniji zato shto ne placaju drzavi nishta. kako onda novi sad i nedajboze kragujevac, jel placaju taksisti tamo neshto? kako uspevaju, kad je u beogradu sve tako komplikovano, cena goriva, registracija i porez, sve drugachije? :dry:

 

@ticher. treba sa jutkom da vidimo o pravu prve brachne noci. za danak u krvi ne znam s kim da se vidimo. ono, s kim ne :s_w:

Link to comment
15 minutes ago, Arkadija said:

Zasto metalnim ogradama zagradjuju cele Terazije?

 

Zato što se za vikend održava nekakva manifestacija "Dani bez automobila" i sve dalje od Slavije se zatvara za saobraćaj. 

Prošle nedelje je bila rolerijada, pretprošle isto neko sranje, ovo je da se poludi više. :isuse:

Izgleda da nekoga u gradskoj vlasti seksualno uzbuđuje da zaustavlja saobraćaj u centru, ne znam kako drugačije sve ovo može da se objasni.

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

 

Zato što se za vikend održava nekakva manifestacija "Dani bez automobila" i sve dalje od Slavije se zatvara za saobraćaj. 

Prošle nedelje je bila rolerijada, pretprošle isto neko sranje, ovo je da se poludi više. :isuse:

Izgleda da nekoga u gradskoj vlasti seksualno uzbuđuje da zaustavlja saobraćaj u centru, ne znam kako drugačije sve ovo može da se objasni.

 

Tako je, Preko nedelje te jebu taksisti, vikendom manifestacije. Jebo im pas mater svima skupa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...