Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Kao neko koji cesto isao vozom na relaciji BG-NS, znalo se jos prosle godine da planiraju prekid saobracaja, i upravo se spominjao februar ove godine. To je sve zbog dela trase od Cortanovaca do NS. S obzirom da to sve vode Rusi, a do sada su svuda odradili dobar posao na prugama gde su radili, bice to zavrseno kako je i predvidjeno. Taj deo oko Cortanovaca, konstantno se radi dobrim tempom, svako ko prolazi cesto moze da vidi to. Da nasi sami rade to, svakako nikad ne bi bilo zavrseno.

 

Ne znam gde se znalo, gledali smo raspored na netu i bio je uredno u ponudi. Posle objave gledali i nema nista.

Link to comment

Mislio sam na ljude koji svakodnevno (ili cesto kao ja) putuju izmedju BG i NS. Odluka o ukidanju nije dosla iznenada..

 

A to sto su samo par dana pre ukidanja objavili na sajtu je tradicionalna nasa aljkavost. Evo sad sam pogledao, nisu cak ni objavili na engleskom, samo na srpskom..

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ne moraju da ih ukidaju, samo neka ih naplacuju, recimo, hiljadu dinara na sat, pa ako im se isplati neka voze svoje automobile. U Stortingetu (Skupstini) u Oslu imaju garazu za zaposlene ali toliko kosta da poslanici uglavnom dolaze javnim prevozom na posao.

ovde ne prolazi ni jedno pravilo koje je za opšte dobro a sputav privilegiju pojedinca. ode kod crkve je 15 mesta rezervisano od 7 do 17 i tu se parkiraju privatna vozila sa nalepnicama vlade srbije. tih 15 zaposlenih su privilegovani i verovatno su sami sebi dodelili te nalepnice. gospođa ana i gospodin vesić treba samo da ukinu tu privilegiju. nošveška i mi smo dva različita sveta.

Link to comment

Jesam ja nesto ozbiljno pobrkala ili smo vec imali markicu na silu?! U smislu da su ljudi od preduzeca dobijali iskljucivo markicu kao naknadu za prevoz pa ovi sto dolaze kolima preprodavali po familiji, na zelenjaku i slicno.

Link to comment
20 minutes ago, nera said:

Jesam ja nesto ozbiljno pobrkala ili smo vec imali markicu na silu?! U smislu da su ljudi od preduzeca dobijali iskljucivo markicu kao naknadu za prevoz pa ovi sto dolaze kolima preprodavali po familiji, na zelenjaku i slicno.

nisi, bilo je tako.

Link to comment

Čudi me da Vesić nije optužio protestante. 

 

Kad smo već kod gradonačelnika, ovog faktičkog, da li je neko gledao jučerašnje gostovanje kod onog veprine na Pinku? Najavljuje njegovo gostovanje kao "sad ćemo da pričamo o infrastrukturnim radovima, ulaganjima u Beogradu, sa nama je z. g. Vesić" 

I kao "samo prije svega da se osvrnemo na jučerašnje događaje" i onda Vesić kreće da sere po opoziciji, i sere, i sere, i sere... U jednom momentu Vepar kaže "eto, hvala vam na gostovanju, o infrastrukturi i radovima ćemo kad dođete sledeći put"... :lolol:

 

Potpuno nadrealno

Link to comment

šteta što nije gotova žičara. verujem da bi za slučajne turiste željne atrakcija i uzbuđenja vožnja žičarom od ušća preko save po današnjem vetru bila pun pogodak. to pod uslovom da ne odlete u tri lepe sve sa cable car.

baš šteta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...