Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

14 hours ago, Arkadija said:

Svakodnevno na putu za posao prolazim pored Sportskog sela u Deligradskoj ulici, koje je opština Savski venac poklonila deci i mladima na besplatnu upotrebu. Mesto je malo zabačeno (nalazi se ispod medicinskog fakulteta ka auto-putu), ali ima teniske terene, terene za košarku, fudbal, zamak za decu, ljuljaške i sl. Tu je bio i fin parking, gde parkiranje nije bilo ograničeno vremenski.

Od ponedeljka popodne, 4 gorile stoje sa ututrašnje strane kapije i ne daju da se uđe unutra, od juče su stavili i lanac sa katanacem.

 

Slutim da je neki "investitor" bacio oko na tu ogromnu parcelu.

Teniski tereni nisu besplatni ali su bili najpovoljniji u gradu.Mislim da se cak i teren za fucu placao dok su kosevi i bocanje bili free.

Falilo je tako nesto,steta sto je zakatanceno.Ovde se permanentno ubija sve sto ima veze sa zdravim razumom.

Link to comment
10 hours ago, ubibobi said:

Teniski tereni nisu besplatni ali su bili najpovoljniji u gradu.Mislim da se cak i teren za fucu placao dok su kosevi i bocanje bili free.

Falilo je tako nesto,steta sto je zakatanceno.Ovde se permanentno ubija sve sto ima veze sa zdravim razumom.

 

Koliko ja znam, plaćao se samo tenis i parking. Sve ostalo je bilo besplatno. 

Uvek je bilo dečurlije tamo. 

Jutros samo jedna gorila, sedi i prebire po telefonu.

 

Da neće tu da prave famoznu Tiršovu 2 ????

Link to comment
On 18.10.2018. at 18:19, mraki said:

Svečano najavljena izgradnja šoping centra, jer još jedan takav objekat je ono što najviše treba ovom gradu.

Jel to postoji neko pravilo koje nalaze da na svakih 10000 stanovnika mora da bude 1 tc?

Toliko ih ima da su vec pocelk da zvrje prazni i da uvek ima mesta za parkiranje.

Link to comment

Pa to je na Obilicevom vencu ukras za New Year.

Nikola Nikodijevic dozivljava ekstazu kada vidi tunele u boji drzavne zastave. Ocekuje da to postane turisticka atrakcija i novi simbol Beograda, sada kada Pobednik ide na restauraciju.

On bi bas voleo da i u drugim gradovima u tim stranim zemljama narod dobije po tunel kakav je nas.

:isuse:

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Pa to je na Obilicevom vencu ukras za New Year.

Nikola Nikodijevic dozivljava ekstazu kada vidi tunele u boji drzavne zastave. Ocekuje da to postane turisticka atrakcija i novi simbol Beograda, sada kada Pobednik ide na restauraciju.

On bi bas voleo da i u drugim gradovima u tim stranim zemljama narod dobije po tunel kakav je nas.

:isuse:

 

ali kada izjavi

 

Quote

Nisam ga još uvek video, izgeda mi zaista sjajno

 

:rolf:

Link to comment

Od pocetka grejne sezone nemamo grejanje, navodno kvar koji nije bilo moguce ustanoviti ranije.
Danima su kopali dok nisu prekinuli telekom kablove, sad nemam ni fixni ni internet!

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
7 hours ago, El Guapo said:

Od pocetka grejne sezone nemamo grejanje, navodno kvar koji nije bilo moguce ustanoviti ranije.
Danima su kopali dok nisu prekinuli telekom kablove, sad nemam ni fixni ni internet!

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 

 

 

Сваки дан без грејања пријављуј беокому.И онда на крају месеца тражи захтев за умањење рачуна.

Link to comment

Mogu da potvrdim, dok sam radio u Infostanu, stizali su nam nalozi za umanjinje računa korisnicima za grejanje. Ponekad zbog jasno navedene pretplate od prethodne godine a ponekad i bez direktnog razloga, uglavnom jer Infostan nije imao načina da to prikaže na štampi uplatnica ali smo znali da je nalog stigao od Elektrana ali zbog Beokoma ili direktne pritužbe.

Sve papire čuvajte. Šaljite prijave davaocu usluge, Infostanu (mada se oni najmanje pitaju) skupštini Grada a u cc stavite sve redom koji imaju bilo kakve veze sa problemom. Znam da su, barem do pre par godina, uglavnom svi bili kompjuterski nepismeni i mislili su da ako je neko u cc, to je mnogo zajebano. 

 

Par puta sam tako odgovorio na neke interne pritužbe, poslao mejl šefici koja je inače tad bila na porodiljskom (kao ja ne znam nego slučajno sam vodim celu radnu jedinicu) ali, mnogo je važnije bilo što sam u cc stavio i šefa šefova i direktora prodaje.

Miševi nisu ni smeli da mi se obrate naredne dve godine.

Link to comment
Quote

Radovi na Trgu Republike zaustavljeni su do daljeg, potvrđeno je Novostima u Zavodu za zaštitu spomenika.

Posle otkrića ostataka koji verovatno pripadaju Stambol kapiji i nekoliko, kako se pretpostavlja, rimskih grobova pronađenih u blizini, mašine su zaustavljene, a ne zna se do kada.

Ne želimo da izlazimo sa potvrdama o arheološkim nalazima bez jasnih dokaza, rekla je za Novosti direktorka gradskog Zavoda za zaštitu spomenika Olivera Vučković.

“Kada budemo imali sva saznanja, obavestićemo javnost. Svi radovi na Trgu su zaustavljeni dok ne vidimo šta se tu tačno nalazi”, objasnila je ona.

 

e sada ako radovi ne traju makar koliko je trajalo renoviranje narodnog muzeja, nista nisu uradili :D  ovo zaustavljanje je dupla korist: 1. ukinuto je tradicionalno mesto za politicke proteste ako uopste iko bude imao volje za proteste i 2. iznajmljivanje ovih par gradjevinskih masina uredno otkucava tarifu svaki dan, nedelju, mesec, godinu...  znaju znanje stetocine™

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...