Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

posle recite da vredna gradska vlast ne radi nista...

WP_20180411_01_14_06_Pro.jpg

 

Moram da slikam krater na trgu Nikole pasica. taj mi je omiljen. Ni Raqqa ga se ne bi postidela.

 

Osecam da ce negde u junu da okite rupe novogodisnjim sijalicama pa kad navale turisti iz Bugarske...

 

Jedino zeznuto sto ce biti guzve u metrou.

Edited by katamaran
Link to comment

Ali komentar: 

 

Quote

"Užas, u ovoj Srbiji je katastrofa. Jedino ovu fontanu što su sredili, svaka im čast". 

 

Grad izgleda kako i treba da izgleda, tj. kao njegovi građani.

Link to comment

Znam za dve zgrade u Jerkoviću gde je uvedeno, raspitaću se da li je bila neka posebna procedura ili je bilo "hej, evo mi došli da vam postavimo LED svetla".

 

Inače super stvar, pali se na senzor.

 

 

Link to comment

Verovatno neka šema za stranačko pranje para. Čuo sam da su se po bloku pred izbore šetali SNS aktivisti i "nudili" akciju da oni to poguraju...
Sama ideja se odnosila na svetlo u hodnicima, i sama po sebi nije loša....


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Ima jedna druga akcija koju je SNS forsirao, to je bila promena ulaznih vrata u zgradama. Kako sam čuo, oni su tu "uslugu" činili tamo gde su predsednici kućnog saveta na pravoj strani. U jednoj od pomenutih zgrada su promenili i izgleda ODVRATNO. Jeftino pvc govno koje može da razvali i dete, bez mnogo truda. Stakla nezaštićena, mogu da se razbiju lako, donji panel na vratima koji nije staklen je već jednom bio razvaljen nogom. Bukvalno slika i prilika gradske vlasti - ružno, jeftino, nekvalitetno.

 

Link to comment
Ima jedna druga akcija koju je SNS forsirao, to je bila promena ulaznih vrata u zgradama. Kako sam čuo, oni su tu "uslugu" činili tamo gde su predsednici kućnog saveta na pravoj strani. U jednoj od pomenutih zgrada su promenili i izgleda ODVRATNO. Jeftino pvc govno koje može da razvali i dete, bez mnogo truda. Stakla nezaštićena, mogu da se razbiju lako, donji panel na vratima koji nije staklen je već jednom bio razvaljen nogom. Bukvalno slika i prilika gradske vlasti - ružno, jeftino, nekvalitetno.
 

Da. U soliteru pored mene su po svemu sudeći imali tu akciju, i to je ogavno ispalo, taj PVC nikako nije za to. Vrata se krive, brava je više u kvaru nego što radi...
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Inače super stvar, pali se na senzor.

 

 

Kod mene su postavili ovakvu rasvetu. Ali problem sa senzorima je sto kasno hvataju pokret. Pa mi se tako desava da moram da sidjem sa medjusprata na sprat da bi se tek tada na spratu upalilo svetlo. A svetlo ti treba dok silazis niz stepenice. Ne znam kako je ovo resivo. Prijavili smo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...