Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

20 hours ago, Đipalo Junuz said:

Samo pomeraju granicu, gledaju dokle mogu da čačkaju a da narod ćuti i trpi... Pretpostavljam da će @Tale da se angažuje oko ovoga kao i obično...

Angažovao sam se ranije, u toku javne rasprave, primedbama i predlozima, naknadnim apelima.

 

Poslednja prilika je trebalo da bude rasprava u parlamentu, popravka amandmanima ali ni to nije omogućeno. Zakon o izmenama i dopunama zakona o bezbednosti u saobraćaju je usvojen bez rasprave.

 

Dozvoljeno je zaustavljanje i parkiranje uz pešački prelaz na izlasku iz jednosmerne ulice i to posle pešačkog prelaza gledano iz smera kojim je dozvoljeno kretanje:

 

 

 

 

 

Link to comment

Juče pitao ovog iz saobraćajne policije, on kaže to što je Vesara pričao odnosi se na prostor POSLE pešačkog samo u jednosmernim ulicama.
Meni odmah kad je izašla vest i bilo sumnjivo otkud samo 250 mesta se dobija time ;-)


...shiit has hit the fan....

Link to comment

knez kod sremske

WP_20180404_00_00_55_Pro.jpg

 

 

Makednoska, Vasina, Knez... Svako vece prolazim i imam utisak da je svako vece sve vise puno rupcaga. Ova kocka mi je omiljena. Zanima me da li ce vratiti onu bastu il ce se neko zeznuti da popravi.

Edited by katamaran
Link to comment
9 hours ago, katamaran said:

knez kod sremske

WP_20180404_00_00_55_Pro.jpg

 

 

Makednoska, Vasina, Knez... Svako vece prolazim i imam utisak da je svako vece sve vise puno rupcaga. Ova kocka mi je omiljena. Zanima me da li ce vratiti onu bastu il ce se neko zeznuti da popravi.

čija je beše to bašta bila, od ovog novog hotela tu na ćošku?

a sad si me podsetio, prošla sam pre dva dana pop lukinom posle duže vremena. sa desne strane kad se ide nizbrdo, postavljene su nove ploče, ne kao ove sa slike, veličina je recimo kao dve ove, ali su jastučaste neravne, a razmak između svake je oko 1,5 ili 2 cm. ja nosim ravnu obuću, par puta su mi se prsti zaglavili u taj razmak a nisam baš bila stabilna ni generalno... kao ona kaldrma u skadarliji, takav neki efekat imaju plus ta klopka za prste.

Link to comment

Nisam siguran. Najblizi lokal je onaj Pizza corner. Nekad su tu i imali bastu al mislim da ova poslednja nije bila njihova

 

https://www.google.com/maps/@44.8148454,20.4600223,3a,33.4y,215.47h,87.66t/data=!3m7!1e1!3m5!1sHjJpuLAqruB7nV86QLwjZA!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DHjJpuLAqruB7nV86QLwjZA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D219.21208%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

 

Mislim da su na ovu poslenju bastu kukali stanari okolnih ulica zbog muzike.

 

edit: ovo od cornera je bilo nize u Sremskoj

Edited by katamaran
Link to comment
1 hour ago, katamaran said:

Nisam siguran. Najblizi lokal je onaj Pizza corner. Nekad su tu i imali bastu al mislim da ova poslednja nije bila njihova

 

edit: ovo od cornera je bilo nize u Sremskoj

pa jeste. pica korner je u zgradi hotela evropa. a i pored naziva pizza corner piše europa podvučeno crvenom. pisalo je ovde na forumu čiji je to hotel... tako da... nek se izlome bugarski turisti. mi ćemo se navići.

Link to comment
Quote

pisalo je ovde na forumu čiji je to hotel

To mi je promaklo, al ne sumnjam da je neki ugledni biznismen. Od silnog ugleda komunalna nije htela da smeta kad su se bahati stanari zalili na muziku do kasno u noc (ako slucajno ne gresim za izvor)

Link to comment

useljen sveže rekonstruisan plato kod crkve svetog marka, sad je sve na svom mestu!

... pošto je ono ranije pola bila taksi stanica a pola parking pa si mogao manje-više i po ulici da hodaš - praktično su na kraju balade smanjili prostor za pešake, i 'privatno-javno' platili sređivanje bašte svom drugaru :D

 

plato-crkva-svetog-marka-pre-posleF1.jpg

 

DZ67kTkXkAEh1Jm.jpg

 

 

 

 

Link to comment

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1587136

 

 

Quote

 

rast i propast sava centra >

Kako je partija skratila pozornicu

JEDNA OD NAJPREPOZNATLJIVIJIH GRAĐEVINA U BEOGRADU PROPADA. DELTA HOLDING SE POJAVIO NA TENDERU ZA SAVA CENTAR KAO JEDINI PONUĐAČ I TO SA DUPLO VEĆOM PONUDOM OD ONE KOJU SU GRADSKE VLASTI TRAŽILE. PITANJE JE, MEĐUTIM, DA LI ĆE SNS INTERES GRADA DA PRETPOSTAVI ODRŽAVANJU PROJEKCIJE MIROSLAVA MIŠKOVIĆA KAO DRŽAVNOG NEPRIJATELJA BROJ JEDAN. A SAVA CENTAR JE POČEO TAKO VELELEPNO

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Anonymous said:

Slavija-1.jpg

 

:laugh:

Bas sam hteo da napisem nesto na ovu temu. Nije samo Slavija, ceo centar je u rupama. Makedonska, vasina, Vlajkoviceva, Knez...

 

Skoro uhapise nekog nesrecnika u Knezu sto je kao hteo da vadi ploce. Osecam da se covek sapleo na rupu pa popizdeo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...