Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kako je ružan grad, to je neverovatno. Prosjaci, pijanci, ćelavi majmuni, ižvrljano, razvaljeno, raskopano, nakićeno. Kud se vratih jebo me bog ludog.

kolko si bio van? 20, 30 god?

Link to comment

Zbog taktičko-pokazne vežbe "Javor 2017", koja će se održati 15. novembra, pripadnici Žandarmerije i Sektora za vanredne situacije imaće danas pripremna uvežbavanja od 10 do 13 časova na prostoru ispred ambasade Kanade u Ulici kneza Miloša, saopštili su iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

 

- Saobraćaj će biti donekle izmenjen i preusmeren, ali nemamo trenutno precizan podatak koje tačno trase i u koje doba će biti zatvarane - kratki su u MUP-u.

 

Pa jebote! Danas će da se uvežbavaju a onda će u sredu 15. novembra da nas sjebu skroz dok pokazuju šta umeju :isuse:

Link to comment

A sta ce takticki da pokazuju u jebenoj KM? Bas u tom krkljancu moraju nesto da taktiziraju?

 

Sticem utisak da neko od njih namerno zajebava narod. Nemoguce da su ovoliko retardirani. I glavu dajem da ce KM i Karadjordjevu da rekonstruisu paralelno.

Edited by Malvo
Link to comment

Kmiloša cela odjednom ili je možda neko pomislio da bi to moglo u fazama? :ph34r:

I šta uopšte ima da se rekonstruiše? Deluje da je poenta je u kopanju tih nekih podzemnih parkinga i u pravljenju prilaza za ono čudo na početku, kod Mostara?

 

neće odjednomcelu kmiloša ali pitaj boba sa koje će strane da krenu.

na sajtu direkcije za sledeću godinu piše deo od kralja milana do bulevara ali kad je bio problem da se plan brzinski promeni.

nešto sam načula da će izraelci da finansiraju podzemnu garažu i sređivanje kmiloša.

ako je tako onda istovremeno kreće izgradnja tcentra i podzemna garaža.

karađorđevu će navodno raditi od brankovog mosta do kališa ali pošto pominju i sređivanje savskog trga (žstanica) nešto mislim da će čitavu odjednom da razruju. sve u svemu biće svinjac.

mislim, valjda se podrazumeva da će sve odjedared da započnu.

kako drugačije da nas sve razjure?

Edited by beta kentauri
Link to comment

Znaci sad ce tek da bude krkljanac a? Kako sad na NBG posto u utorak treba da dodjem? Preko mosta na Adi?

Možeš i preko Brankovog, ako se probiješ kroz Slaviju... Ili kroz Kneza Miloša, nju još ne raskopavaju... Mada tamo u sredu vežbaju neku protivterorističku akciju...

 

Idi na Adu, sve u svemu...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Znaci sad ce tek da bude krkljanac a? Kako sad na NBG posto u utorak treba da dodjem? Preko mosta na Adi?

ama jok, cepaj preko gazele

 

 

jel ideš u prvi ili treći os?

Link to comment

Brankov je u rekonstrukciji :fantom:

Ček bre, Brankov je u rekonstrukciji, a od sutra rade Gazelu? Neko opasno mrzi građane Beograda...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...