Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Prva smena. Dolazimo sutra uvece i stacioniramo se na NBG da bi u sredu ujutru valjda bez potrebe prelazenja mosta stigli na odrediste za kratko vreme :unsure:

ne zaboravi pasoš

;)

Link to comment

Prva smena. Dolazimo sutra uvece i stacioniramo se na NBG da bi u sredu ujutru valjda bez potrebe prelazenja mosta stigli na odrediste za kratko vreme :unsure:

pametno. sasrecom tamo. mada ne vidim da bi ikako moglo da bude problema -_-

Link to comment

sta su to mesoviti gradski centri? onaj seseljevski stil iz 90-ih, nakazne jednospratnice sa lokalom u prizemlju i stanom iznad ili sta?

 

dole lokali, uslužne delatnosti, gore stanovanje.kao što je belvil i svi ovi novi blokovi.

odnos lokali 20:80 stanovanje

Link to comment

dole lokali, uslužne delatnosti, gore stanovanje.kao što je belvil i svi ovi novi blokovi.

odnos lokali 20:80 stanovanje

 

aha, ok, kliknuo na link koji je frenk ostavio i procitao. sto se mene tice neka grade :D taman da se nasloni na erport siti, vest 65, a blok, savadu i belvil

Link to comment

ne bi se iznenadila da se kao investitori pojave izraelci.

 

inače kad sam već kod njih, da li je moguće da na našem aerodrumu postoji njihovo obezbeđenje koje okolo šparta?

juče vidim devojku, službeno ozbezbeđenje oko njihovog šaltera, izraelka, kako traži vlasnika kofera koji je ostavljen kraj kafea.

ispostavilo se da je lik seo tri metra od kofera i ova ga je upozorila da ga privuče sebi.

sasvim ok gest što se tiče bezbednosti ali me je iznenadilo da to traži neko ko zvanično nije zaposlen na aerodromu nt ili možda i jeste.

Link to comment

Ne znam za Surčin, ja sam to video na ciriškom aerodromu, neki izraelski pandur/vojnik/uniformisano lice je proveravao putnike dodatno pred gejtom za let za Tev Aviv. Može biti da je to neka njihova standardna praksa, uostalom oni su prvi uveli "air marshalls" na svojim letovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...