Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ne davimo Beograd

Свиђа вам се страница · 10 минута близуBelgrade ·

 

 

Ocekuje nas duga noc.

Pokusaj iseljavanja porodice Petrovic u Njegosevoj 65 ulazi u jedanaesti sat. Gradjani se okupljaju ali i policija je sakrivena u velikom broju iza coskova zgrade. Stigli su i satori, gradjani su odlucni da se suprotstave izbacivanju.

Pozivamo vas da se pridruzite i pokazete solidarnost sa komsijama.

Izvestavacemo vas iz sata u sat sta se desava.

Ih, uvežbali si oni to. Samo strpljivo čekaju da se raja izviždi, pa kad odu da piške, na kint, na posao, pa jedno peti dan, negde oko 4 ujutru, kad ih ostane šestoro uključujući stanare koje iseljavaju - akcija. Ima da ih isele dok si rekao Petrović.
Link to comment

Mnostvo stubova je zaista neobjasnjivo (idealni su za zapisavanje, btw), zavrsetak u stilu tobogana je skroz nepraktican i strm za starije ljude (OK tu je verovatno lift, ali znajuci nas, videcemo koliko dugo ce biti u funkciji), bordo boja se uklapa u?¿

Svaka cast Bajicu, ja bih bio mnogo srecniji da vidim neko njegovo delo odvojeno od primenjene umetnosti.

Link to comment

@gosn dzole: e pa nece :wicked::lolol:

sad saznadoh da nema kraja mukama. upravo se moja gospođa vratila iz sela moga malog. dovezao je naš junior sa brdom cegera i jednom "krmačom". nemaulaska u gepratovu. rupetina po sredini. nešto je puklo. valjda grejna cev pošto ima vodu. dobro je što sam ovde. sinak je teglio, ne ja.

 

stvarno poželim da bagra pocrka. ne politički no stvarno, fizički.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...