Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

Trgovinski kompleks "Depo" u Bulevaru kralja Aleksandra, gde je pre nešto više od tri godine izgoreo tržni centar, prodat je na javnoj aukciji po ceni od 4.125.000 evra, piše Blic.

Kako piše Blic, kupac je firma BKA Development koja je, prema podacima Agencije za privredne registre, osnovana 26. septembra 2017.

Grad Beograd je prodao postojeće objekte sa pripadajućim zemljištem, ukupne površine 4.316 kvadratnih metara.

Ovo je prvi put da je lokacija "Depoa" ponuđena na prodaju, a početna cena iznosila je 4.078.620 evra.

Link to comment

 

Autobus je srušio oko 13.35 ogradu kod Doma omladine u Beogradu koja je pala na dve ženske osobe, a zatim ih vukla po ulici, piše Blic.

Prema izveštaju policije, ograda je pala na uglu Makedonske i Dečanske ulice, gde se trenutno izvode radovi.

"Zaštitnu ogradu zakačio je autobus i zatim je ta ograda pala i povredila devojku i još jednu stariju žensku osobu", rečeno je za Blic iz MUP-a.

Radnici koji su se zatekli na gradilištu prepričali su reporterima Blica šta se dogodilo.

"Autobus je zakačio ogradu, koja je pala na devojku i ženu, a onda ih je bukvalno sve vukao po ulici. Prosto mi je neverovatno da vozač nije video šta se desilo jer se nije zaustavio, već je nastavio dalje", rekli su radnici.

Prema izveštaju Hitne pomoć, devojka od 16 godina ima povrede grudnog koša, a žena od 58 godina sa povredom potkolenice je transportovana u Ortopedsku bolnicu na Banjici.

Očevici tvrde da je autobus bio crvene boje, ali nisu videli kojem prevozniku pripada. Iz GSP "Beograd", kao i iz Konzorcijuma privatnih prevoznika tvrde da se ne radi o njihovom vozilu.

 

 

s obzirom koliko su idiotski postavili celu tu konstrukciju oko doma omladine, nije ni čudo što se desilo sranje. malo se ide po putu, malo po radovima, zaobilaze se i ljudi i radnici i materijal .

Link to comment

i đubretarci danas napravili sranje sa tragičnim ishodom. ja sam danas prešap -10 km i video tri čukanja. očito je bio dan za saobraćajna sranja

Link to comment

Nekoliko puta sam poslednjih dana prosao tu i pitao se sta kog djavola? Zastitna ograda izmedju trotoara i kolovoza, ne razumem sta stiti od koga? Ne ostavlja prostor pesacima da prodju, nego bukvalno moras polukorakom da stanes na put da bi je obisao. Pritom, ni semafor za pesake preko Makedonske nije radio - prvo sam mislio da je i to neka greska, ali sad citam po portalima da je zapravo ukinut dok traju radovi!? Koji bilmez je sve to smislio? A nikakvih radova nema, ili makar nema radnika, samo svuda redom plocice i pesak.

 

Slicna stvar je i sa Pionirskim parkom. Ogradili ga kao Zabranjeni grad, zatvorili u potpunosti trotoar do Kneza Milosa, hodaju bre ljudi vrhom trotoara kao da su na vojnoj obuci, jer krenu, pa ih mrzi da se vrate i predju ulicu kad vide da su se zajebali. I opet ni tamo niko nista ne radi, nabacali nekakav materijal i toliko. Nek jedu govna svoja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...