Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Gosn djordje, izgleda da je vaša ideja zaživela, za početak na Slaviji.

Upravo vidoh da su počeli da uklanjaju oko 2 m trptoara sa strane gde je pekara Trpković, i da su spremili drveće za uklanjanje. Koliko vidim sa strane ulice kod Narodne banke, nije predviđeno ni jedno jedino drvo, tako že biti i sa ove strane ulice. Jbte,na Slaviji je inače leti 500 stepeni, bez ijednog drvceta, biće 700. Sem ako božanska fontana ne bude previla sveobuhvatni hlad na celom trgu. 

 

Stvarno verujem da ovi, planski i sistematski uništavaju svaki projekat koji je sprovela prethodna vlast i još poneka pre njih. Nemanjina je bila recimo lepo uređena ulica, sa drvoredom jasena, koji jedva da je ostao neki. 

 

Štetočine.

Edited by Arkadija
Link to comment

El vam se sad čini smešnom ona kuknjava na Đilasa Platanomrsca?

meni se nishta ne chini smeshnim, pravo da ti kazem.

 

dok su busev stajali zaglavljeni preko pola sata ka brankovom mostu, geniji su pokushavali da pregledaju karte :isuse:

 

evo shta je realnost. oni sigurno imaju nekog lika koji ujutro pogleda mapu grada i kaze: danas cemo da skenjamo brankov most, kruzni tok kod dragishe i patrijarshiju. sutra pak neshto drugo -_-

Link to comment

ok. sutra da cepaju njegoshevu (znachi beogracku) i recimo neka demontiraju kruzni tok kod opshtine nbgd. i tvornichku i muhar, da se ne provuche neko sluchajno.

 

 

jer danas se ipak provukoshe mnogi. istina, trajalo je zbirno preko dva ipo sata, al uzube se ne gleda.

Edited by gospa buba
Link to comment

odakle si krenuo, gde hoces da stignes? tramvaj 11 ide na novi bg redovno. 

 

prvo sam, brat bratu, 40 minuta cekao 65 i 77 kod politike, onda sam propesacio do zelenjaka da docekam nesto sto ide preko mosta, naisao je neki 43 cija je poslednja stanica usce. tu sam se vec snasao.

 

kakve epske budaletine

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...