Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kakav hao u gradu. Novu Beograd kolaps. Zatvara se autoput u pravcu Zagreba

naleteo sam na to zatvaranje. sva sreća, izlazio sam kod studenjaka. putme vodio u surčin. kolonase razvukla do sava centra. koji je bio razlog?

Link to comment

Još traje, mislim da je bila saobraćajka. Ja došao iz pravca zagreba, video gužvu, ostavio kolegu u bg, otišao da pojedem, vidim gužva se razišla, krenem za NS i jbg, nije se razišla skroz.. :)

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Ono što ja znam da se dešava ovih dana je zamena odbojnika između traka na potezu od Zmaja do Nacionala, možda je to napravilo haos... Zatvore u oba smera levu traku od isključenja za Bežaniju do posle Zmaja.

Link to comment

prvo se okrenuo neki kamion kod ikarbusa i napravio kolaps ka šidu i nekih pola sata su bile zatvorene sve tri trake, onda su počeli da puštaju

a u međuvremenu je u suprotnom smeru, gde je inače jedna traka u out-u, došlo maltene u isto vreme do dva sudara

Link to comment

E sad jbg, sedim sat vremena u autu, ustao sam jutros u 4, moram još da radim kad stihnem kući, a treba da sam u 9 ujtru opet u bg...

 

Naravno da sam ispižđen...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...