Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Isuse, Naomi Klein. :isuse: Pokusao sam da gledam vise od 20 minuta... ne mogu. Samo mi nije jasno koji ljudi uopste veruju u ove splacine. Mises, Hayek i Friedman su i dan danas, teska ekonomska alternativa.Jos uvek jasu Keynes i Krugman. Drzavne intervencije FTW.
Osećam fizički bol dok slušam i gledam nastupe Naomi Klein. Sve mogu da saslušam, da pružim šansu da se predstavi stav, da eventualno usvojim, ali ovo manipulisanje tuđim stavovima i retardirana metodologija me bukvalno svrbi iznutra, ispod kože.
Link to comment
Nije se pojavio nigde, verovatno i nece <_<
bice na festivaluhttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=14920ako treba, spreman sam da zbog mogane rizikujem i ponesem kameru u bioskop.
Link to comment
Osećam fizički bol dok slušam i gledam nastupe Naomi Klein. Sve mogu da saslušam, da pružim šansu da se predstavi stav, da eventualno usvojim, ali ovo manipulisanje tuđim stavovima i retardirana metodologija me bukvalno svrbi iznutra, ispod kože.
To je zato sto si prosao kroz 'shock doctrine'..... ratovi u SFRJ i NATO bombardovanje su omogucili free market™ u Srbiji. :D Najveca tragedija je da Naomi ima publiku koja veruje u ove konstrukcije. Pokusavam da shvatim sta se takvim ljudima mota u glavi... do danas, nisam uspeo.
Link to comment
bice na festivaluhttp://www.parapsiho...showtopic=14920ako treba, spreman sam da zbog mogane rizikujem i ponesem kameru u bioskop.
najljepse zahvaljujem. ako ustreba, donosicu cigare i turpiju u lebu u zatvor.nazalost, nisam u prilici da odem na festival.ak bi kojim slucajem neko naisao na film po torentima, nek napise, pliz. sve se nesto nadam da ce se pojaviti, makar na kratko.kojote, drz se legalizma, nase je da skidamo materijal sa torenta :D
Link to comment
ne znam sta ce mi ovo u zivotu, ali cu crci ako ne odgledamhttp://www.youtube.com/watch?v=6Qi50Mun4RA
To izašlo, ili će tek, ima li se svuče negde da ne kažem "kupi"?
Izaslo ali jos nema da se kupi. Barem ja nisam nigde nasao.
"film" je piljevina za ušuškavanje kaljave domaće bravčadi ubeđene u teorije zavera.nemojte gubiti vreme.
Ognjanović (barem po onom tekstu objavljenom na njegovom sajtu) se izgleda ušuškao...
Link to comment
Ognjanović (barem po onom tekstu objavljenom na njegovom sajtu) se izgleda ušuškao...
Ima na warez-bb, sa sve srpskim titlom, sad gledao. :Hail:
Link to comment
"film" je piljevina za ušuškavanje kaljave domaće bravčadi ubeđene u teorije zavera.nemojte gubiti vreme.
+1ako ipak iz ciste radoznalosti pozelite da pogledate film nadam se da ce vas podatak da se u njemu pojavljuje skabo iz beogradskog sindikata odvratiti od toga.
Link to comment
+1ako ipak iz ciste radoznalosti pozelite da pogledate film nadam se da ce vas podatak da se u njemu pojavljuje skabo iz beogradskog sindikata odvratiti od toga.
Ja odgledao, nije da zakeram, ali bih voleo da znam za koje momente dokumentarca mislite da je teorijozaverenički? Da Ameri nisu imali interes da se razjebemo? Meni je bilo ogavno na neki način "legalizacija" Srebrenice, ali ja sam bio jako mlad 90ih i zaista ovakve dokumentarce volim pretežno edukacije radi, pa mi recite šta nije onako kako je rečeno u filmu. Ne šalim se, niti sam ironičan, stvarno pitam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...