Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne znam da li je bilo...Odgledao Blood in the Mobile aka Krvavi mobilni.Prica tj dokumentarac novinara iz Danske o mineralima koji se koriste u mobilnoj telefoniji a koji se estraktuju u Kongu. Otprilike veza izmedju gerile, minerala, stranih korporacija za nabavljanje metala, domace korupcije u Kongu i telekom.kompanija. Vidim film je nagradjen u Berlinu. Zaista fascinantne scene iz Konga, plus ono sto najvise bode oci jeste nemusti jezik u mobilnim kompanijama, kao da imate 20 Curkovica iz kadra u kadar... posebno u nokii. Lik je tri puta isao u Finsku, i stalno su mu govorili kako taj ko je zaduzen za temu nabavljana minerala nije tu, ili je zauzet... i tako sve dok mu na kraju nisu dali nekog pr-a koji osim opstih fraza nije imao sta reci.I tako i u ostalim kompanijama...vrijedi pogledati.http://www.imdb.com/title/tt1763194/

Link to comment

jel moze neko da nadje national geographic breakout serijal, o ljudima koji su uspeli da pobegnu iz zatvora? ubio sam se da nadjem nesto ali bez uspeha.

Link to comment
Ja sam nasao 1.,2.,3.,6. i 8. na warez-bb.
daj linkove na pp. trazio sam tamo i nista nisam nasao :huh:
Link to comment

Benda.Bilili.2010.FRANCAIS.DTS.BDRip.XVIDfejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk! fejk!

Edited by najgori
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...