Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

potsjetio me hrt2 danas na dobar talijanski dokumentarni serijal overlandna rai ide overland 12, mislim vikendom, a na hrt-u 3, oko 4 i po popodne. kamiondzije se trenutno vozaju bliskim istokom.

Edited by morgana
Link to comment

the two escobars http://www.imdb.com/title/tt1522863/olican :Hail: pablo drzao 2 kluba u ligi, sa nacionalom uzeo kopa liberdadores :D drugi escobar je naravno onaj sto posle autogola ubiven. uglavnom poznate scene ko u nasem fudbalu. :isuse: barcelona: the inside storyisto vrlo dobar. uspon barce pod laportom, i fino prikazan nacin na koji funkcionise jedan takav klub.dajte jos nekih dobrih sportskih dokumentaraca!

Link to comment
catfish.jpgJe l se ovo uopšte računa kao dokumentarac? Negde sam čitala da su mu osporavali autentičnost, u smislu, da je zapravo igrani film samo rađen u formi dokumentarnog.Uglavnom, polu-preporuka.Početak dosta obećava i drži pažnju, onda se negde tačno na pola filma cela priča razmulja i na kraju bude: meh...Ali ipak preporuka jer je ideja ok.
Link to comment

pa moguce je da je polu-dokumentarac, ali to na kraju nije ni vazno. gledao sam ga dva puta i dosao do zakljucka da, ako zaista jeste autentican film, onom kretenu sto je u kontaktu sa onom zenom treba razvaliti glavu bejzbol palicom.btw, ovo je odlican blog. imate i redovne podcaste, izvestaje sa festivala, preporuke...http://www.thedocumentaryblog.com/

Edited by kojot
Link to comment

moze i to, sto da ne. mislio sam prije svega na nesto opstije o tom dijelu svijeta, ukljucujuci i istocnije zemlje [arabija, iran, pakistan...], ali i ovo mi je zanimljivo. hvala :)

Link to comment

uh, ako ovo nisi gledao onda ces sigurno uzivati. to su tri dokumentarca od po sat vremena, ali na ovom linku su svi spojeni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...