Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gledala sinoc dokumentarac "Once brothers" o kosarkaskim velikanima Divcu i Petrovicu koji je inace radjen za americko trziste, a premijerno je bio prikazan na nedavno odrzanom ZAGREB DOX-u (medjunarodnom festivalu dokumentarnih filmova). Intimna prica o prijateljstvu, ali i neprevazidjenom uspjehu ondasnje YU kosarkaske reprezentacije. Iskreno i dirljivo.Dajem link na vijest koja ujedno sadrzi i sve YouTube odlomke filma. Isplati se pogledati.LINK

Link to comment

history channel, film o britanskim golubovima pismonošama u WWII, i njihovim neprijateljima, švapskim sivim sokolovima, i celom špijunskom "ptičjem ratu" koji se vodio ispod radara tih ratnih godina. uzbudljvije od bilo kojeg krimi trilera! nisam ufatio ime, ali biće verovatno opet na historiju. make it a must!maryDM1312_600x261.jpg

Link to comment
ne znam sta ce mi ovo u zivotu, ali cu crci ako ne odgledam
To izašlo, ili će tek, ima li se svuče negde da ne kažem "kupi"?
Izaslo ali jos nema da se kupi. Barem ja nisam nigde nasao.
"film" je piljevina za ušuškavanje kaljave domaće bravčadi ubeđene u teorije zavera.nemojte gubiti vreme.
Link to comment
history channel, film o britanskim golubovima pismonošama u WWII, i njihovim neprijateljima, švapskim sivim sokolovima, i celom špijunskom "ptičjem ratu" koji se vodio ispod radara tih ratnih godina. uzbudljvije od bilo kojeg krimi trilera! nisam ufatio ime, ali biće verovatno opet na historiju. make it a must!maryDM1312_600x261.jpg
'Leba ti, je l' to ovo? Izmučih Google dok ne nađoh, jebote...
Link to comment
još preporuka, za četvrtak i subotu ?
samo sam ovaj film "prepoznao", za ostale ne znam. ali, barem za kratke filmove to nije problem, koliko god da su besmisleni, 10-ak minuta se moze izdrzati.tongue.gifprobacu "kratke igrane" da cekiram.
Link to comment
ali, barem za kratke filmove to nije problem, koliko god da su besmisleni, 10-ak minuta se moze izdrzati.tongue.gif
+1a i valjda se više ne snimaju kratki o kosovu. nadam se...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...