Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Je l zna neko ima li gde da se skine ovaj dokumentarac:4838612345_00bbdd69ae.jpg"Fix: The Ministry movie"Ili makar, ako ima negde da se pogleda onlajn, svejedno mi je.Anyone?

Link to comment

nece to jos, pre 15 dana tek izasao, nije nesto popularan...no, proveravacu, pa ako nadjem saljem link.[ako nadjes pre mene, budi drug]

Link to comment
nece to jos, pre 15 dana tek izasao, nije nesto popularan...no, proveravacu, pa ako nadjem saljem link.[ako nadjes pre mene, budi drug]
Dođavola. <_< [oću]
Link to comment
FINALPOSTER-new-billing-block21.jpgDobar, ali ipak film pre svega za fanove.senna-movie.jpgSjajan film, cak i za one koji nikad nisu culi za Senu. Ako takvih ima na ovom svetu. Edited by Radoye
Link to comment

+1, Senna prebija :Hail: Preporuka za sve, a posebno je šteta da ne pogledaju mladji koji, poput mene, nisu bili u prilici da gledaju majstora uživo...nisam mnogo toga znao o Senni, rivalitetu sa Prostom, itd., i odlična je stvar što sad postoji ovako dobar dokumentarac o svemu tome.

Link to comment
To izašlo, ili će tek, ima li se svuče negde da ne kažem "kupi"?
bila je to specijalna projekcija, u jednom od bioskopa sela moga, za uzi krug odabranih :s_d: na zalost, ocekivanja su nam bila iznevjerena, te teska srca moram priznati da je hella bio u pravu
Link to comment
the-parking-lot-movie-poster-3.jpg?w=397Parking Lot - Pizdarija! Zivotna filozofija iz ugla radnika na parkingu u izvesnom Charlottesvilleu...best-worst-movie-2009_poster.jpgBest Worst Movie - Zaista zanimljiv i na momente dirljiv dokumentarac o filmu Troll 2 i svim retosima koji su ucestvovaliA Complete History of My Sexual Failures - na pocetku mi glavni lik fiiino isao na sam vrh pishe, ali do kraja ti ga bude zao. Solidno.EDIT: Upravo procitao: In 2009, the rights for A Complete History of My Sexual Failures were purchased by Universal studios. The Hollywood remake will be directed by Jay Roach[4] (Meet the Fockers, Austin Powers). Waitt is an Executive Producer on the film.[5] Not cool... Edited by scab
Link to comment

Isuse, Naomi Klein. :isuse: Pokusao sam da gledam vise od 20 minuta... ne mogu. Samo mi nije jasno koji ljudi uopste veruju u ove splacine. Mises, Hayek i Friedman su i dan danas, teska ekonomska alternativa.Jos uvek jasu Keynes i Krugman. Drzavne intervencije FTW.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...