Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

Izgleda da može pomoću AdobeHDS.php skripte. Upravo isprobavam, skida neke fragmente koje bi trebalo da spoji na kraju. (ili ih spaja u hodu, čak)Baci pogled na:https://github.com/K-S-V/Scripts/wikiNadam se da nije protiv pravila foruma, naravno. :)edit:hm, pukao je na 2GB veličini flv fajla koji je uredno spojio i koji izgleda odlično, pušta se regularno. ne znam iz kog razloga nije isterao do kraja, hm. skinuo je nešto manje od pola, rekao bih (prema broju segmenata)

Edited by sdmjazz
Link to comment
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da može pomoću AdobeHDS.php skripte. Upravo isprobavam, skida neke fragmente koje bi trebalo da spoji na kraju. (ili ih spaja u hodu, čak)Baci pogled na:https://github.com/K-S-V/Scripts/wikiNadam se da nije protiv pravila foruma, naravno. :)edit:hm, pukao je na 2GB veličini flv fajla koji je uredno spojio i koji izgleda odlično, pušta se regularno. ne znam iz kog razloga nije isterao do kraja, hm. skinuo je nešto manje od pola, rekao bih (prema broju segmenata)
Fajl sistem ograničenje? Da nisi probao na FAT16? :DUzgred,sve dok se ne ostavljaju linkovi ka piratizovanom materijalu i khm, daju uputstva za piratizovanje materijala, nije protiv pravila foruma.Ovo gorenavedeno naravno ne spada ni u jedno ni u drugo, već se radi o upućivanju kolege programera od strane kolege pragramera u upotrebu ekstenzija programskog jezika PHP.Nego, kakav je ovo Ajnštajn na plaži (materijal koji je uzet kao primer radi upoznavanja kolega programera sa problematičnim enkodingom), do jaja je. :D Edited by JozoMujica
Link to comment
Fajl sistem ograničenje? Da nisi probao na FAT16? :D
Ma nije do toga (naravno da sam prvo to proverio, heh), već verovatno neki problemčići sa autentikacijom ove skripte koja emulira brauzer. Dugačak bre strim, preko četiri sata :D pa verovatno mora malo da se čačne nešto kako bi nastavio da skida fragmente i puni flv fajl.edit: za sada neće da skine više od 1314 fragmenata (od ukupno 2765) :/ Edited by sdmjazz
Link to comment

edit: ... koliko ovako ad hoc mogu da progooglam, nećete se tu 'leba najesti, izgleda da taj post processing tool koji koristi skripta ne može da izbaci bilo šta veće od 2GB.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Videh link koji je bio okačen, no mislim da ovde nije u pitanju to, jer skida skoro 3000 malih fajlova (od po 1,6 MB) pa ih posle spaja.Evo skinuo je ovu verziju u nešto slabijoj rezoluciji. Za HD se treba još malo pomučiti :Dedit: aha, vidim da se pominje to ograničenje. Oh, well... :D

Edited by sdmjazz
Link to comment

Ma nema ovo što sam sad rekao veze sa tim linkom, mislio sam pre nego što sam pogledao github link da sve radite iz addona, pa bacio prvi link ka nečemu tipa "moj browser neće da radi sa fajlovima većim od 2GB"... Ovo o čemu pričam je pomenuto recimo ovde u odgovorima: http://stream-record...ror-t13966.htmledit:brlj™

Edited by Oxymoron
Link to comment

Ako je za utehu, problem se može rešiti dodavanjem opcije --filesize n na kobasicu koju ponudi firefox addon, a čime se zada split flv fajla u megabajtima. Radi probe sam stavio da splituje na 1440 MB kako bih dobio tri približno iste veličine fajlova i prošlo je OK.Eto, ako je Centrifugi bilo od pomoći -- super. :)Pozdrav

Link to comment

ljudi svaka vam cast na zauzimanju! ali nisam ni p od programera pa skoro da nista ne razumem o cemu pricate :) sdmjazz daj malo vise detalja (nemam nista protiv 3 zasebna fajla), moze i na pm da ne gusimo ostale. Placam suvim zlatom

Edited by centrifuga
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Uglavnom je bla bla truć truć, ali eto, bore se naučnici™ za korporativne interese...

 

 

The lead researcher on the project, Associate Professor Yong Xiang, said the technology breakthrough worked by hiding watermark data, such as the publisher's name, signature, logo, ID number and other user information into the actual multimedia object, without changing the quality of the product.

 

"What we did was to enable music file owners and relevant law enforcement authorities to use a secret key to extract the watermark data from the watermarked multimedia object," Professor Xiang said.

"Watermarking technology can be used to prove copyright ownership, trace the source of illegal distribution and verify the authenticity of files."

 

 

Music promoter Michael Gudinski said illegal downloading had been a "bugbear" of the music industry for a long time.

 

"Piracy has just been rampant for years, even more so in Asian countries, and anything that's a possible cure for that would be a welcome relief for artists, composers, writers and certainly record companies," Mr Gudinski said.

"Artists deserve protection and it's been an area of great frustration..."

 

Oh, put a sock in it!

 

 

Uostalom... radite šta hoćete, ionako je skoro sva ta muzika 1 sranje.

Link to comment
  • 1 month later...

ukoliko neko skida mnogo stvari sa uploaded.net verovatno zna koliko je to mučno zbog brzine downloada i ograničenja na 1 fajla na 3h (ako se ne varam). na http://www.premiumleecher.com/ pastujete uploaded link i on vam ga transformiše u premium account link tako da ide brže i može više fajlova/linkova istovremeno. samo treba ugasiti adblock...

Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...