Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

što lepo ne koristite u startu pretrage torrentz.eu, pa vam lepo izbaci na kojim sajtovima ima to što vam treba i uvek imate alternativu ako međ njima neka pirata sa kariba™...

Link to comment
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

što lepo ne koristite u startu pretrage torrentz.eu, pa vam lepo izbaci na kojim sajtovima ima to što vam treba i uvek imate alternativu ako međ njima neka pirata sa kariba™...

 

+1

Link to comment

ovo mi ne obećava i ne deluje kao da je čru™

 

šta fali OldPirateBayu?

ja searchovao par stvari i pustio DL da probam.. radi normalno

 

 

@Glas RazumaN.. ja tako i radim, koristim torrentz, ali imam great respect prema TPB pa mi je drago sto su se (ako su se) oporavili

 

zapravo, sta god da trazim na torrentz, kad mi izbaci sajtove, uvek odem na ponudjeni TPB

Link to comment

zapravo, sta god da trazim na torrentz, kad mi izbaci sajtove, uvek odem na ponudjeni TPB

 

Ja nekako na kick ass, tpb mi jedno vreme nije hteo da izbaci torrent tj da krene da ga skida, verovatno je bio neki privremeni bug, ali sam ostao nekako na kick ass. Mnogo je pregledniji.

Link to comment

A zasto ne koristite zamunda.net ? Ja sam progledao od kako mi ga je drugar preporucio. Ne znam kako, ali ako torrent ima makar jednog seedera, pici max brzinom. Plus su braca Bugari veoma azurni, nikad nema milion torenta iste sadrzine, nego samo 1-2 reprezentativna (npr kad se zavrsi sezona neke serije, sve epizode spakuju u jedan torent). Jedino sto trazi da se registruje, ali to je besplatno.

Edited by Chika Spale
Link to comment

bitsoup ugasen? Ne uspevam da nadjem nikakav info na netu.

 

Mozda su se usrali kad je raidovan pb pa sami ugasili dok ne vide sta ce biti

 

edit: samo presli na.me

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...