Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

Pa Jdownloader može da skida hd Youtube klipove a i browseri sa dodatnim javaskript fajlom koji dodaje download dugme na pomenuti sajt (mada radi i sa drugim sajtovima).

Link to comment
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

torrenti, npr bitsnoop.com, pa browse/video/music, ima svega i svačega, dosta rusa i kineza, ali ima i full hd klipova, live koncerata i slično... ako znaš šta tražiš onda još lakše

Link to comment
159755806-1-522x293.jpgKim Dotcom: Mega File Site Signs Up 500,000sta mislite o najvecem anarhokapitalisti danasnjice ? ja sam kinda undecided.s jedne strane on je odvratna svinja koja se obogatila od piraterije u vreme kada postoje gomile ljudi koji su zivot posvetili pirateriji iz ideoloskih pobuda, a sa druge strane - ne mogu da kazem da mi ovo negde ipak ne izmamljuje simpatije jer toliko prkosi US entertainment establishmentu. Gotfrida Svartholma, osnivaca Pirate Bay-a, Svedska vlada pod okriljem noci hapsi u Vijetnamu, Laosu, gdelivec i covek maltene nestaje, njegova majka kuka jer ne zna gde je i odjednom pojavljuje se u Svedskom zatvoru posle mesec dana drame u prici koja maltene deluje kao neka hladnoratovska spijunska epizoda, a anarhogicko je ocigledno u talu sa delom novozelandskih vlasti i negde se percipira kao NZ interes da on ostane gde jeste. Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Megaupload mi je isao na zivce, ovaj Mega ce izgleda da suck-uje takodje. Jedino od mene ima plus sto zayebava holivud industriju, kao sto je i nehotice pomogao da se Novozelandjani zapitaju sta i ko kod njih sme da se spijunira (digitalno prisluskuje) bez naloga.

Link to comment

vidis, ja sam to potpuno potisnuo u secanju kad je krenuo crackdown - megaupload je bio verovatno najsveprisutniji file hosting servis koji su svi zivi koristili i koji nisi mogo da zaobidjes nikako jer su svi kacili nesto na njega, a u svojoj konkurenciji bio je bukvalno jedini koji konstantno trokirao i zbog kojeg su se stalno morale refreshovati stranice, brisati cookiese, resetovati adrese i sl. cak se i secam svog outragea kad sam saznao da neko ko drzi to potpuno nepouzdano sranje od cyberlockera je zapravo postao filthy, flithy rich od istog.al to je sve potisnuo stres od saznanja da mozda nikad necu nabaviti neke stvari nestale sa tim istim Megauploadom.

Link to comment

Megaupload je ugasen uz medijsku pompu, verovatno iz dva razloga, da se narodu pokaze da je borba protiv piraterije ozbiljna i da se posalje poruka velikim serverima da se moraju postovati pravila koja su nametnuli Ameri. Gde ces veceg provajdera nego sto je pre par godina bio Rapidshare. Skoro sve je bilo na Rapidu. Desetine tuzbi je Rapid dobio, odlicna pravna podrska i zastita, ali su ih na kraju smanjili do izumiranja. Stalni pritisak je dao rezultate. Podela je bila iznutra, a naslednik Rapid prestola je celu pricu doveo do ivice isplativosti.Ovo sto .com sada radi je prst u oko onima koji su ga ugasili. Ne znam sta je na serverima i ne mogu do toga, samo iznajmljujem skadishni prostor, pa vi jurite uploadere, a ja cu se vec nekako da prikupim jos koji milion. Mora se priznati veoma dobra ideja. Videcemo kako ce se pokazati u praksi i kakav ce biti odgovor onih koji su ga 'apsili.

Link to comment

Prije tri-četiri dana, drug koji živi u Minhenu htio pogledati online film. Film nije bio dostupan odmah već iza 23 h. Tada ga i pogledao. Ujutru u 7.30 h policija mu zakucala na vrata. Dobio 1000 evra kaznu. Pokušaće se braniti na sudu, mada ne znam po kojoj osnovi. Nije bilo zaplijene računara.

Link to comment

Odgledao film online.Ništa nije platio a niko mu nije ni tražio da plati na sajtu. Ništa više ni manje. Info je iz prve ruke. Ne znam koji sajt je u pitanj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...