Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

E, da, videh pre neki dan, po drugi put, Anetu Kovačić u prodavnici, sa sve kapuljačom na glavi... Delovala je potpuno zaplašeno, kao da je neko prati ili kao da pazi da je neko ne primeti. Zašto, kako, pojma nemam, ali mi je zaista delovala paranoično.

Link to comment

Meni je taj od početka delovao kao kalibar za vođenje  jutarnjeg programa tv hepi 

 

Sad vidim da mu je James čak zapamtio prezime, znači dečko se ostvario profesionalno

Link to comment

Ma on je nebitan, nego se ponavlja ova priča što se vrti već par dana kako zapravo RTS ima vrlo uzak bazen™ "stručnjaka" koji su postali opštepraksaški i pozivaju se na sve moguće teme. Jebote Ljilja i Slagalica mi iskaču iz frižidera. 

Link to comment

E, da, videh pre neki dan, po drugi put, Anetu Kovačić u prodavnici, sa sve kapuljačom na glavi... Delovala je potpuno zaplašeno, kao da je neko prati ili kao da pazi da je neko ne primeti. Zašto, kako, pojma nemam, ali mi je zaista delovala paranoično.

Jel si je zagledao i snimao mobilnim?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni ovaj Papić djeluje teška prevara od novinara. Možda i zna znanje, ali emisije su mu sve dosadnije i ispraznije, ali evo sad gledam Oko, priča o Trampu...

 

nisi svestan koliko si u pravu. sedeo jednom sa njim i identičan sam utisak stekao. posle ga gledao onda sa vučićem, al tu nije imalo bog zna šta da se vidi. sem da je prototip rts novinara. nije ni čudo što je napustio nin zarad javnog servisa. sličan se sličnom raduje

Link to comment

Ma on je nebitan, nego se ponavlja ova priča što se vrti već par dana kako zapravo RTS ima vrlo uzak bazen™ "stručnjaka" koji su postali opštepraksaški i pozivaju se na sve moguće teme. Jebote Ljilja i Slagalica mi iskaču iz frižidera.

Ma nije to samo do njih, sve televizije vrte "analitičare" u krug...
Link to comment

Jel si je zagledao i snimao mobilnim?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Deder, nemoj tako. Prosto, samo sam je primetio :).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...