Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

na šta liči reporterka rts-a sa ovog sabora naprednjaka u sava centru.kakva frizura,haljina.pa jel gledaju kako izgledaju sa ovih bbc-ja,cnn-ova i sl.ova kao vila raviojla.

U dnevniku u 17h?
Link to comment

Aaa to što si gledao je dnevnik RTV koji PTC preuzima.

Novinarka je "provereni kadar" nove ekipe na RTV i prati premijera u stopu...

Olja Popović se zove...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Aaa to što si gledao je dnevnik RTV koji PTC preuzima.

Novinarka je "provereni kadar" nove ekipe na RTV i prati premijera u stopu...

Olja Popović se zove...

 

....shit has hit the fan...

olja popović.da, rtv je u pitanju. valda takav izgled nije za nacionalnu televiziju.ima ovde stručnih za ta pitanja ali meni te stvari sve više bodu oči.ili neka sa n1 koja se pojavljuje u trikou za vežbanje pre neko jutro.ona je kasnije dovela onog reptila vacića.

postoji li nekakav dres kod?

Link to comment

olja popović.da, rtv je u pitanju. valda takav izgled nije za nacionalnu televiziju.ima ovde stručnih za ta pitanja ali meni te stvari sve više bodu oči.ili neka sa n1 koja se pojavljuje u trikou za vežbanje pre neko jutro.ona je kasnije dovela onog reptila vacića.

postoji li nekakav dres kod?

Kako da ti kažem, tamo je još zaposlena Milijana Baletić tako da...
Link to comment

olja popović.da, rtv je u pitanju. valda takav izgled nije za nacionalnu televiziju.ima ovde stručnih za ta pitanja ali meni te stvari sve više bodu oči.ili neka sa n1 koja se pojavljuje u trikou za vežbanje pre neko jutro.ona je kasnije dovela onog reptila vacića.

postoji li nekakav dres kod?

 

Миња Милетић? :wub:

Link to comment

RTS večeras ne emituje Dnevnik 3.

Posle filma pustili su Kulturni dnevnik.

 

Imamo li insajdera?

 

Bilo Dnevnika posle Sportskog. Rek'o čovek da su imali tehničkih problema, palo izvinjenje i to je to.

Link to comment

Da li se neko seća poučnog crtanog filma, koji je išao u školskom programu tokom osamdesetih, o liku koji se svaki put rasplače nad sudbinom planete, naročito sudbinom voda, zagađenjem, đubretom? Mislim da se čovečuljak zvao Adam.

Link to comment

Da li se neko seća poučnog crtanog filma, koji je išao u školskom programu tokom osamdesetih, o liku koji se svaki put rasplače nad sudbinom planete, naročito sudbinom voda, zagađenjem, đubretom? Mislim da se čovečuljak zvao Adam.

 

Adam je mislim prvi put išao kad je Tito umro pa kad su "reinstate" crtani film of 19:15, jedno... par meseci kasnije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...