Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Pisalo na nekom forumu da je Slagalica nameštena,ženska koja je danas igrala verovatno osvaja,njene partije su prilično sumnjive a i znanje.

Onemogućili su komentare na jutjubu, jer su počeli ljudi da ih prozivaju.

Ako osvoji stvarno bi bila nepravda prema ostalim takmičarima naročito prema onoj ribi sa filološkog koja je jako dobra

Link to comment

Ne verujem da se Slagalica namešta, ali bi mogli da povedu računa o nekim detaljima (kako ne bi došlo do sumnjivih situacija i ovakvih komentara).

Konkretno, taj broj bi mogli da našteluju da ne bude ispod 400 na primer. Kombinacije u igri skočko takođe - ako neko dobije 4 različita simbola, neka ih dobije i drugi takmičar. Zatim, pošto 98% igrača započinje sa "skočko, skočko, tref, tref" - izbaciti takvu i slične kombinacije iz sistema...

 

+ Ovo što sam ranije pisao na drugoj temi:

Meni u Slagalici smetaju neke nepravde koje se povremeno dešavaju: u prvoj igri jedan takmičar dobije ispremetanu reč od 10 slova, a drugi od 11, pa ako svaki uradi svoj zadatak i iskoristi prednost, onaj koji je dobio dužu reč je u povlašćenom položaju i završava igru sa 2 poena više od protivnika.

Link to comment

Ma to je visoko amaterski kviz iz mnogo razloga.

Slagalicu gledam preko neta,jednom nedeljno,odgledam ko zna,zna i malo korak po korak. Tako primetiš da ma kako izgledalo čudno nisu iste šanse za sve.

 I ranije je delovalo da su određeni takmičari povlašćeni ali mislim da su ovaj put malo preterali. 

Link to comment

Ja sam to iz prve ruke osjetio, to favorizovanje - najlakša fora je kad se vidi da nekom ne ide, da iz režije jave da nešto nije dobro snimljeno i da se snima segment ispočetka

Link to comment

Kombinacije u igri skočko takođe - ako neko dobije 4 različita simbola, neka ih dobije i drugi takmičar. Zatim, pošto 98% igrača započinje sa "skočko, skočko, tref, tref" - izbaciti takvu i slične kombinacije iz sistema...

 

+ Ovo što sam ranije pisao na drugoj temi:

 

Pa onda bi onaj ko vidi da je protivnik imao 4 različita znaka bio u prednosti. Nemože tako 

 

A slova, znam da su jedno vreme na početku davali anagram od 12 slova, pa je uvek mogla da se sastavi najduža reč, ali nije ni to rešenje. Ili su potošili sve reči od 12 slova  -_-

Link to comment

ako je reč o milici markovic nju poznajem i ne vidim razlog zasto bi joj namestali pobede. ima znanje potrebno da dominira. ubija slova. brojeve ne blista al ume da reši. skočko - korektno. iako je se kultivisala pa kao naložena grobarka više ne otvara svaku sa zvezda zvezda karo karo. u svako slučaju joj je bolja opcija da triput kara. asocijacije joj bas dobro idu. ko zna zna - solidno. Ovo joj je drugi nastup. pre 8 godina je osvojila ciklus. i tako. 

Edited by nisam ja
Link to comment

Pa onda bi onaj ko vidi da je protivnik imao 4 različita znaka bio u prednosti. Nemože tako

U pravu si - bilo bi predvidivo,  ali ipak mi je bzvz kad jedan dobije 4 različita znaka, a drugog opali kombinacija tri trefa i snoško.

Nepravda je to.

 

 

hqdefault.jpg

 

Link to comment

Jebiga. Stakla su ogromna i parabolična. Rezultat je da joj pola glave odražava postavku rasvete.

 

Sad me nervira šta radi ovaj majstor u Indiji, a i njegov Bg kolega je mogao pokriti ta drmusanja i korekcije .

Link to comment

Jebiga. Stakla su ogromna i parabolična. Rezultat je da joj pola glave odražava postavku rasvete.

 

Sad me nervira šta radi ovaj majstor u Indiji, a i njegov Bg kolega je mogao pokriti ta drmusanja i korekcije .

Tačno tako, da je birala najgoru varijantu teško bi ovako ubola.

Još na promoteru možeš da biraš veličinu fonta, ako je baš bilo frka da se čekaju ljudske naočare.

Ako misliš na Tanju P. to je mislim "ključ u ruke" mislim da je cepter prod.

Čudno pošto su imali vremena za navijanje njenih pitanja...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...