Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

rip čarnok 😢

 

 

edit. 

sad vidim da se već ripovalo iznad. 

valjda se zatvara mlekara dana. 

de je darling da plačemo zajedno. 

plakaću i sa sestrom ako je tu? 

Edited by nisam ja
Link to comment

Matijević je kupio gazdinstvo Sava Kovačević a u paketu i mlekaru Dana. Čarnok se sada prodaje u njihovim mesarama (od 24. 9. - 10. 10. je na sniženju sa 1600 na 1300, onaj mlađi), a da li je RIP ili nije u smislu kvaliteta, ostaje nam da vidimo.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ja pazario u posl par dana nekoliko komada u gorepomenutoj radnjici u grčkokiparskom ali i u Maxiju par da popravim zalihu...

Kad ga nebude više tešiću se Paškim.

Edit: ako neko baš želi a nedostupan mu je, pazariću i poslati kurirskom.

Edited by Barti66
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 10.8.2021. at 16:39, JakeBlues said:

Kupuje li još ko pirotski kačkavalj mešanac ?

 

Meni se čini da je postao vrlo gorak u poslednje vreme, ali ne znam da li je to do mene (nisam baždaren kako treba, pa tripujem) ili su nešto menjali u procesu proizvodnje?

 

P.S. kačkavalj mešanac pirotske mlekarske škole, o njemu pričam, naravno.

 

 

A jel normalno kad kupiš pirotski kačkavalj mešanac da ti od prodavnice do kuće natopi onaj masni papir u koji je zavijen? 

Pritom preslan (volim slano, ali ono je na granici da može da se jede, tj. na granici za ljudsku upotrebu) i škripi pod zubima kad se jede.

Meni žao, kupovao sam ga godinama, ali ovo sada je lutrija kada ćeš da kupiš nešto normalno i jestivo, te ga više neću kupovati.

 

 

IMG-20211210-132057.jpg

 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

to izgledao kao da su ga potapali u rastvor jer je krenuo da propada

 

U radnji je prodavačica predamnom otvorila novi kotur, bilo "fabrički" vakumirano. 

 

@dekki Jeste, uvek je bio jači sir, slaniji, ali ovo je sada toliko slano je stvarno na granici da ima smisla da se jede. I onako škripi pod zubima, kao oni sirevi što se griluju. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...