Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Oni mi ne odgovaraju na pozive i poruke, evo prođe šesti dan. :D

Ne znam kako očekuju da im ljudi naruče nešto...a dopadaju mi se, juče sam u Yuhoru našla njihov kačkavalj, pa sam poželela i halumi.

Sad ću da pogledam gde su prodavnice Stara planina, hvala! 😘❤️

edit: u, odlično, barem za dve prodavnice u Bg znam, svratiću.

Edited by Klara

  • Replies 960
  • Views 116.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

@Klara Rtanjski imas na svim pijacama u Magica radnjama, i cena je najbolja. Stara planina ti se nece javiti, provereno

Ne, nisi razumela, mlekaru Podgorac sam kontaktirala. :)

Pozvaće ih i mama danas, prvenstveno je ona zapela za njihov kačkavalj. :D

Magica ✓ hvala!!!

50 minutes ago, Klara said:

Može preporuka za halumi sir, da je moguće naručiti ga onlajn (Srbija)? :)

Nije online, ali bio je nekad davno Grk na Kaleniću, mogao je da se poruči halumi. Ne znam dal je još tamo.

47 minutes ago, Klara said:

Oni mi ne odgovaraju na pozive i poruke, evo prođe šesti dan. :D

Да не држи то Никодије којим случајем whistle

  • 2 weeks later...

https://www.mlekarakorzo.rs/

Ako vas put nanese u Sjenicu ili imate tamo nekog, velika preporuka. Kajmak kida pakovanje 500 gr svega 700 dinara. Naravno i sir, paprika u pavlaci. Zao mi je sto nisam probao svez kupus u pavlaci

On 9. 2. 2026. at 4:27, bey said:

nedavno sam jela neki sir iz uzbekistana, u trakama, gumast i žilav. da li ima toga unas negde?

pretpostavaljam da si jela kavkaski sir checil: https://en.wikipedia.org/wiki/Chechil

pre desetak godina smo vodili kineze da posete fabriku na jugu rusije. bili su sokirani kada su videli rucnu tehnologiju proizvodnje, a to bio najveci proizvodjac u rusiji. kinezi imaju rigorozne sanitarne standarde u mlecnoj industriji (posle skandala sa melaminom).

IMG-6429.jpg

IMG-6431.jpg

secam se da su kinezi na toj fabrici jeli supu viljuskom hihi

mmexport1435206217038.jpg

verujem da se moze naci u ruskim prodavnicama u beogradu. dobar je kao snek uz pivce, pogotovo dimljeni.

rn9lh6-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20.png

a4c9ad_cda668a88b0241c8837374aeab4f602e~

Edited by banecare1

Nadam se da je bolji od US string chiza mada mi ova “palochki” verzija izgleda na to - donekle slano, zilavo ko kurac a bezukusno, deci za skolu da se igraju, u protivnom zero consumption among adults

47 minutes ago, Bud Stonebraker said:

Nadam se da je bolji od US string chiza mada mi ova “palochki” verzija izgleda na to - donekle slano, zilavo ko kurac a bezukusno, deci za skolu da se igraju, u protivnom zero consumption among adults

naravno da je bolji

Meni taj dimljeni da jedem vezanih očiju isti šunka

Mada je ne volim dimljenu hranu jer mi sve baca na šunku..

7 hours ago, banecare1 said:

pretpostavaljam da si jela kavkaski sir checil: https://en.wikipedia.org/wiki/Chechil

pre desetak godina smo vodili kineze da posete fabriku na jugu rusije. bili su sokirani kada su videli rucnu tehnologiju proizvodnje, a to bio najveci proizvodjac u rusiji. kinezi imaju rigorozne sanitarne standarde u mlecnoj industriji (posle skandala sa melaminom).

IMG-6429.jpg

IMG-6431.jpg

secam se da su kinezi na toj fabrici jeli supu viljuskom hihi

mmexport1435206217038.jpg

verujem da se moze naci u ruskim prodavnicama u beogradu. dobar je kao snek uz pivce, pogotovo dimljeni.

rn9lh6-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20.png

a4c9ad_cda668a88b0241c8837374aeab4f602e~

da, deluje da je to.

jela sam običan i dimljeni, tako, kao snek (uz vince :))

definitivno je acquired taste, ali meni je baš ta kombinacija gumaste teksture i izraženog ukusa bila zabavna i privlačna. dopao mi se osećaj u ustima.

a ima i taktilni momenat, možeš da ga razvlačiš, čupaš u vlakna, pleteš i raspetljavaš :)

@bey da, jede se tako sto se razvlace vlakna. neki vole da ga ubace u mikrotalasnu i jedu kao hrskavi snek.

ja ga žvakala ko da jedem gumene bombone :D

  • 2 months later...

vratio mi se sir wub (nisam ga našla u ruskim radnjama inače)

jdchdvquh-(2).jpg

i ovo čudo u kuglicama (očekivala sam nešto nalik mocareli, a ono sve suprotno)

jdchdvquh-(1).jpg

22 minutes ago, bey said:

čudo u kuglicama

To u kuglicama je kurut, suvo ukiśeleno mleko, rastopi se u vodi pa ide u razna jela.

Jedno od mojih omiljenih je курутоб, vrh kujne dalekog i prijateljskog точикистона.

Nispazlanačasu!

Edited by makaronee
Qrq

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.