Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

 
ja kupujem u mlecnoj radnji dana na bajloniju. kilo 900 dinara, fabricki secen u komade od 100 do 300 grama, vakumiran. inace kilo carnoka u maksiju kosta 2000. nisamjae, carnok nije iz iste kategorije ko ti madjarski mekani zuti trapisti il sta vec kupujes. ovo ti je najblize amsterdamu, il parmezanu, ima kristalice, moze u pastu. za samo 900 po kili. u toj racunici si ustedeo. 
 
kupila sam i lisnatog od danice terzic u mokrinu, kilo 600 dinara, poslala mi postom, to sad kad je ladno moze da se radi. 

Ajde daj kontakt za taj mokrin...
Link to comment
13 minutes ago, darling said:

ima, ima, nego sam gledala za novi sad, a i zanimalo me da l ima jos njihovih radnji u beogradu. mislim da radnim danom rade do 14 h. 

 

E, pa idem onda sutra s nadom da je i prodavačica mlada i sa adekvatnim očima  

Link to comment

jesi siguran da znas na koju ces stranu, bajloni je velika pijaca? :D

 

kad udjes iz dusanove, kad prodjes mlecnu halu koja je s desne strane, prva ulica desno. s desne strane je niz radnji, ima ribarnica, mozda mesara!? e pa tu, u tom redu je i dana. 

Link to comment

 

18 minutes ago, darling said:

ima, ima, nego sam gledala za novi sad, a i zanimalo me da l ima jos njihovih radnji u beogradu. mislim da radnim danom rade do 14 h. 

 

Ima u Zahumskoj 65 na Zvezdari, ona je otvorena pre te na Bajloniju i trebalo bi da radnim danima radi do 20 a subotom valjda do 14:30

Edited by corredore
Link to comment

nesam probavao. Će da vidim. Apropos dane nisam optimist, mada sam išao obilaznim putem kući samo da bih šacnuo jednu četvoroslovnu mlečnu radnju. it's Muza :wacko:. Nije ni taj Vrbas van sveta.

 

velja kloaka traži kontakt da mokri lol

Link to comment

:laugh:

 

mjuza je nesto sasvim drugo! par puta sam jela njihov sir za gril, nije bio los, bilo ga je kod nas u univeru pre par godina. 

zovi danu sutra telefonom, pitaj. 

 

 

eto, bujo, mozes da biras, zahumska il bajloni  :)

Edited by darling
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

supel. Nek se javi Ajvi javi :wacko: da prizna de nabavlja čarne oči u bačkoj!

 

 

paa bilo je po Muzama ali ja sada ne obilazim razne Muze pa nemam pojma sta u kojoj ima ali u nekoj prometnijoj bi trebalo da ima

 

bilo je carnoka i u Muzi u mom selu ali vise nema,valjda sve darling pojela pa za provinciju nista ne ostane :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...