Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

Išao sad do Dane u Zahumskoj i ne rade.

 

Ma, sram ih bilo, kako smeju da ne rade kad ja dolazim. Piše, kao, druga smena neće raditi 19. i 20. zbog slave.

Ma šta to mene briga, hteo sam da kupim čak 200 grama :kecman: sira, crveni tepih da me dočekuje a oni zatvorili.

 

 

Link to comment
20 hours ago, Bujodrag said:

Išao sad do Dane u Zahumskoj i ne rade.

 

 

 

Išao sad ponovo i opet ne rade. :kecman:

Ali, sad im nisu bile spuštene roletne pa sam mogao videti natpis na kome piše da prva smena radi do 14h a druga od 18 do 20h.

 

To mi je pristojna šetnja pa ću ići opet večeras. Nadam se da im sir ne valja ništa jer to će onda ove cimajuće šetnje učiniti skroz smešnim.

Link to comment
4 hours ago, Bujodrag said:

 Nadam se da im sir ne valja ništa jer to će onda ove cimajuće šetnje učiniti skroz smešnim.

 

 

Sir je dobar odličan :dry:

 

Do kraja godine je po ovoj ceni a posle će biti po staroj, 1620 din.

 

Imaju još svašta interesentno pa ću svraćati opet jer ću uvrstiti i Zahumsku u moju redovno šetnju, taman se solidno umorim.

Link to comment

ee vidis da je vredelo da smo te poslali u zahumsku, vratio si nam se s dragocenom informacijom. taman da napravim zalihe. super su ta mala pakovanja, jer inace ako otvoris i ostavis da stoji, brzo se susi.

 

Link to comment

osim ako ne muzu baš tad. 

bio sam u muzi juče da tražim čarnok. kaže nema već mesec dana ne šalju. nudila mi nešto rendano u kesi, reko neka hvala jel imate kiselog kupusa. kaže nema ni to. onda sam kk kupio u radnji pored i poneo ga kući da bude salata pasulju. ostalo je istorija. širom otvoreni prozori na ovu ladnoću. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...