Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Pa čuj, ukusi su različiti, recimo Buick mi je sav razbacan i grbav. S druge strane, Fuego mi nije specijalno lep, ali već sam naveo da mi se sviđaju automobili s zakošenim zadnjim krajem. Čudna je to stvar i menja se s godinama. Recimo pre 20 godina sam obožavao one kockaste američke automobile sedamdesetih i osamdesetih. Recimo ovako nešto ...1976fordwagon31.jpg... mi je bila idealna stvar. Vremenom su mi dosadili. Nije mi ni sad to posebno ružno, ali...Elem, eksperimentisanje može da stvori prelep auto, ali i suštu suprotnost. Zašto recimo Nemci nisu imali mnogo ružnih automobila? Zato što nisu imali ni mnogo lepih. Jednostavno, uvek su išli na sigurno. S druge strane, Citroen je imao neopevanih rugoba, ali sam uvek cenio ovog proizvođača upravo zbog originalnosti. Ne može se sve. Tu recimo dolazimo do podeljenosti. Meni se recimo XM veoma dopada, a opet, naći će se dosta onih koji će me raspeti na krst zbog te izjave.U krajnjoj liniji, u temi se postavljaju slike automobila koji su ružni onom ko ih je tu stavio, ne moraju obavezno biti svakome. Isto važi i za lepe.

Link to comment

Ja sam ga viđao svaki dan do pre dve godine. Imao ga je moj komšija dok mu se nije raspao.Hajdemo malo kod tebe u Aziju:ssangyong-actyon-f3q.jpgSsangYong Actyon, valjda nešto kao korejska varijanta Azteka.

Link to comment

Koreanci nikada nisu imali smisla za dizajn. Ta firma je napravila jedan od najruznijih dzipova na planeti.Kada se pojavio novi Pajero pre 4-5 godina, auto magazini su ga docekali sa "looks like Korean design".Daewoo je za reklamni spot nekih svojih kola angazovao nikoga drugoga nego Damira Dokica!

Link to comment

Ostajemo još malo kod Koreanaca. Ovaj Ssangyong Rodiusssangyongrodius.jpg je na jednom sajtu proglašen za najružniji od trenutnih u proizvodnji. Malo mi je čudan izbor ostalih, nema onog Forda Ka koji mnogi ovde smatraju najgorim, a i ja, priznajem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...